Home / apple / Чи правда, що iPhone 12 швидше найпершого iPhone всього в 2 рази?

Чи правда, що iPhone 12 швидше найпершого iPhone всього в 2 рази?

Подарунок піднесла iPhone та Apple каліфорнійська компанія PhoneBuff, яку в мережі називають блогером. На цей час, за інформацією з офіційних джерел, в компанії працює одна людина. Про те що результати порівняння сприймати всерйоз не слід, людина-компанія попередила. Тому що це поверхневе порівняння, що не відображає суть.

Вам нужен компактный и надежный спектрофотометр? Официальный дистрибьютор в Украине торговой марки HACH компания ЭкоИнструмент представляет лабораторный спектрофотометр VIS с технологией RFID DR 3900. DR3900 – это стационарный видимый спектр (320 – 1100 нм), раздельно-лучевой спектрофотометр с более 220 запрограммированными методами, оптимизированными для лабораторного анализа воды. Учитывая вашу повседневную процедуру анализа воды, спектрофотометр DR3900 оптимизирован для безопасных процессов и точных результатов.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Apple випустила iOS 14.4 для всіх. Що нового?

Але хто звертає увагу на попередження? Тести, із застосуванням роботизованого маніпулятора, зняті на відео – якщо це не факти, що тоді можна вважати фактами? Припустимо, iPhone 12 практично не прискорився за останні роки. При цьому, він швидше ніж конкуренти – це теж доведено. Що, в такому випадку, можна сказати про них?

Порівняння старого та нового iPhone

З апаратної точки зору перший та дванадцятий iPhone відрізняються досить суттєво

iPhone 1, з 8 ГБ флеш-пам’яті, 128 МБ оперативної пам’яті, одно-ядерним чіпом від Samsung з тактовою частотою 412 МГц. З iPhoneOS 3.1.3 на борту, максимальної версією яку можна було встановити на перший iPhone. І iPhone 12, з 64 ГБ флеш-пам’яті, 4 ГБ оперативної пам’яті. Apple A14 Bionic c тактовою частотою 6-ядерного центрального процесора 3,1 ГГц – все ще найшвидший мобільний чіп у світі. iOS 14.6. Порівняння було зразком об’єктивності. В однойменних додатках на iPhone 1 і iPhone 12 робот засікав час, запускав однакові операції і фіксував час витрачений на їх виконання.

Однойменні програми – це Фото, Калькулятор, Нотатки, Safari, Камера та App Store. Поки роботизований маніпулятор запускав додатки, ініціював в них синхронні дії та пригальмовував в потрібних місцях, дослідник відволікався на сторонні думки. Ламповий дизайн iPhoneOS 3.1.3 тепліше і приємніше для очей. Але в ті часи в iPhoneOS “не було ніякої багатозадачності”.

Насправді вона була, але не для користувачів. При переході з додатку в додаток перше завершувало свою роботу, зберігаючи дані та звільняючи оперативну пам’ять. А друге завантажувалося, на що йшло ще більше часу. Оскільки до вимірюваної продуктивності всі ці затримки не ставилися, iPhone 12 терпляче чекав готовності суперника до тестів. Тобто, iPhone 1 ще й підігравали.

Який iPhone швидше?

За минулі 10 років продуктивність пристроїв Apple зросла в тисячі разів

Чи замислювалися ці гонки як подарунок iPhone на день народження чи ні – невідомо. Але PhoneBuff, компанія і людина, назвав іншу причину. На презентаціях iPad, особливо iPad Pro, прийнято, час від часу, згадувати про найперший iPad та розповідати у скільки разів потужність новинки перевершує його міць. Сказане про M1 iPad Pro 20 квітня потрясло людину-компанію до глибини душі. А на презентаціях iPhone це, чомусь, не прийнято.

Знати що по продуктивності центрального процесора M1 iPad Pro перевершує перший iPad в 75 разів, а по графічної в 1 500 – абсолютно марна справа. Але тим хто зважився на покупку цього монстра дізнатися про це приємно. Навіть якщо це брехня. Хоча навряд чи: якщо хтось звинуватить її в обмані, у неї напевно готові переконливі докази свій правоти.

У Apple всі дані по продуктивності iPad, iPhone та по всіма випущеним та не випущеним пристроям точно є. У зручному для ознайомлення вигляді. Засекречені. Архівів з даними про продуктивність всіх моделей iPhone в різних тестах у PhoneBuff немає.

Чи можна користуватися старим iPhone?

Я впевнений, що ви вже зрозуміли в чому підступність. Але, про всяк випадок, поясню. Вбудовані додатки з однаковими назвами в iPhoneOS 3.1.3 та в iOS 14.6 абсолютно різні. iPhoneOS 3.1.3 вийшла у світ 2 лютого 2010 року. Одинадцять з гаком років тому. За ці одинадцять років додатки неодноразово доробляли, а то і взагалі переписували заново. Їх робили розумнішими, безпечніше, надійніше та складніше. Іноді, з кращих спонукань, псували.

Перший iPhone виявився великим молодцем, але ж справа не у фактичній швидкодії

Процесори з кожним роком ставали дедалі потужнішими, а швидкість реакції користувача залишалася тією ж що завжди. Інтерфейс – взагалі окрема історія. А глибока і безкомпромісна оптимізація необхідна в “важких” додатках, і лише в тих їхніх місцях, де продуктивність має вирішальне значення. Обчислювальна потужність мобільних пристроїв за останні 13 років зросла на порядок або навіть на порядки. PhoneBuff, на початку свого ролика, зазначив що для iPhoneOS 3.1.3 “важких” додатків не було.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Для ремонту камери iPhone 12 необхідно використовувати пропрієтарне рішення Apple System Configuration, при простій заміні — камера не працює

Вони випарювали б заряд батареї з летальними наслідками для пристрою. Аж до недавнього часу, все для чого були потрібні серйозні обчислювальні ресурси, робили за межами iPhone. Чи потрібні такі програми або функції на мобільному пристрої? Так, приклад такої функції – Siri. Без потужної підтримки з боку дата-центрів Apple, ще зовсім недавно, вона була безпорадною. Пристрої з Apple A12 Bionic і більш пізніми чіпами здатні взяти її турботи на себе.