Home / Створення сайтів, SEO- й SMM-просування

Створення сайтів, SEO- й SMM-просування

Студія Woldemar_Design надає своїм клієнтам наступні послуги: створення сайтів, посадкових сторінок (landing page), блогів, інтернет-магазинів, корпоративних сайтів-каталогів; адміністрування і ведення сайтів; SEO-просування (пошукова оптимізація) и SMM-просування (Social Media Marketing). Тепер розглянемо трохи докладніше ці послуги.

1. Створення сайтів

Процес створення сайту можна умовно розділити на 2 етапи: розробка дизайну сайту і його верстка. Або клієнт приходить до нас з готовими графічними макетами та нам залишається максимально точно зверстати сайт, або ми вивчаємо всі побажання клієнта про майбутній вигляд сайту і готуємо всі сторінки майбутнього сайту в графічному вигляді на подальше його затвердження клієнтом. Верстка сайту – на популярній платформі WordPress (на цей час сайти на WordPress складають 25% інтернету). Ми використовуємо у своїй роботі тільки преміум теми та преміум плагіни. Для клієнта пишеться докладна інструкція по роботі з адмінпанелю. Після здачі сайту надається 3 місяці гарантійного обслуговування.

2. Адміністрування та ведення сайтів

Адміністрування тут – це підтримка працездатності та швидкодії сайту, захисту від зовнішніх посягань, своєчасне оновлення до свіжих версій як WordPress-a, так і його плагінів. Ведення – це додавання текстового і графічного матеріалу, відео та ін., а також при необхідності – внесення змін до дизайну сайту (обмовляється окремо).

3. SEO-просування

Після складання семантичного ядра, складається список  слів і виразів, які будуть просуватися. Також проводиться аудит сайту, робота з текстами на унікальність, внутрішня і зовнішня оптимізація.

4. SMM-просування

Наша студія пропонує просування в наступних соціальних мережах:

1. Facebook
2. Twitter
3. Instagram
4. Pinterest
5. YouTube

Під просуванням тут маємо на увазі оформлення брендової сторінки або облікового запису (якщо треба), ведення аккаунту (пошук та постинг матеріалу), набір та спілкування з підписниками, збільшення охоплення та залучення (обмовляється в кожному випадку окремо).

Нижче представлені деякі з наших робіт (всі картинки клікабельні)

Розробка дизайну і верстка сайту компанії ЭкоИнструмент – офіційного дистриб’ютора аналітичного обладнання для лабораторій і промислових виробництв. Адміністрування та ведення сайту, SEO-просування по 52 ВЧ пошуковим запитам.

preloader
eco4
eco3
eco2
eco1

 

Розробка дизайну сайту компанії Укргазвидобування – найбільшої газодобувної компанії в Центральній і Східній Європі.

preloader
ugv2
ugv3
ugv4
ugv1

 

Верстка сайту компанії FBN Украина – асоціації власників сімейних компаній.

preloader
fbn4
fbn3
fbn2
fbn1

 

Розробка дизайну і верстка блогуТЦ Барабашово.Адміністрування та ведення блогу, SEO-просування по 40 пошуковим запитам.

preloader
baraban4
baraban3
baraban2
baraban1

 

Верстка сайту компанії Vital-S. Адміністрування та ведення сайту, SEO-просування по 21 пошуковим запитам.

preloader
vital4
vital3
vital2
vital1

 

Розробка дизайну і верстка сайту служби таксіРадио-Такси Столица.Адміністрування та ведення сайту, SEO-просування по 10 пошуковим запитам.

preloader
radio4
radio3
radio2
radio1

 

Розробка дизайну і верстка сайту салону краси Шуры-Муры. Адміністрування та ведення сайту, SEO-просування по 3 ВЧ пошуковим запитам. SММ-просування в Twitter, Facebook, Google+ і Instagram.

preloader
salon4
salon3
salon2
salon1

 

Розробка дизайну і верстка сайту компанії Водомир – видобуток і продаж артезіанської води ТМ Водомір в трьох регіонах України. Адміністрування та ведення сайту. SММ-просування в Twitter, Facebook, Google.

preloader
vodomir4
vodomir3
vodomir2
vodomir1

 

Розробка дизайну і верстка сайту компанії Terrificexterior. Адміністрування та ведення сайту, SEO-просування на ринку Канади по 24 пошуковим запитам. SММ-просування в Twitter і Facebook.

preloader
ter3
ter4
ter2
ter1

 

Розробка дизайну і верстка сайту компанії VF Exteriors. Адміністрування та ведення сайту, SEO-просування на ринку Канади по 17 пошуковим запитам. SММ-просування в Twitter і Facebook.

preloader
vf3
vf4
vf2
vf1