Home / apple / Apple випустила iOS 14.4 для всіх. Що нового?

Apple випустила iOS 14.4 для всіх. Що нового?

Вчора, 26 січня, Apple випустила фінальну збірку iOS 14.4. Розробники компанії підготували оновлення до запуску всього за два етапи бета-тестування, що досить нетипово навіть для прохідних апдейтів, на випробування яких йде по 5-7 етапів. Навіть заключна бета-збірка iOS 14.4, яка вийшла минулого тижня, мала позначку Release Candidate, тобто за фактом нічим не відрізнялася від релізної, володіючи ідентичним набором функцій і навіть номером білда. Розберемося, чому так вийшло і чи варто встановлювати нову версію ОС.

ADP430— обновленная модель поляриметра-сахариметра для использования  в химической,  пищевой промышленности и фармацевтических лабораториях от компании Bellingham and Stanley.

Попри те, що спочатку Apple не поспішала впроваджувати нові функції в iOS 14.4, до завершального етапу бета-тестування їх набралося досить багато. Так, майже все це – не дуже значні або технічні зміни в функціональному ряді операційної системи, але, так чи інакше, всі вони спрямовані на поліпшення користувацького досвіду.

Ось ці нововведення:

-Розпізнавання QR-кодів меншого розміру;
– Класифікація Bluetooth-пристроїв за типом;
– Розпізнавання контрафактних камер в iPhone 12;
– Підтримка режиму Time to Walk для Apple Watch;
– Новий циферблат Unity для Apple Watch;
– Кращий зв’язок iPhone і HomePod mini через U1;
– Спрощена зміна шпалер в авторежимі через «Швидкі команди»;
– Управління інтерфейсом дотиками в режимі VoiceOver.

Крім функціональних нововведень, в iOS 14.4 чимало виправлень багів і недоробок, виявлених в попередніх версіях операційної системи:

-Розв’язано проблему, яка приводила до появи артефактів на HDR-фотографіях;
– Розв’язано проблему, через яку фітнес-віджет міг не оновлювати дані про активність;
– Виправлена ​​помилка, що приводила до неправильного перемикання мов на клавіатурі;
– Аудіосюжету в додатку «Новини» для CarPlay тепер відтворюються автоматично після спілкування з Siri;
– Активація механізму Switch Control більше не заважає приймати телефонні дзвінки з екрана блокування.

Чи варто встановлювати iOS 14.4?

Вміст iOS 14.4 складно назвати унікальним або суперкорисним, оскільки помилок в системі за замовчуванням не повинно бути та так, а частина функціональних нововведень, які все-таки просочилися в оновлення, навряд чи буде оцінена більшістю користувачів, принаймні з Росії. Зрештою, HomePod mini у нас все одно не продається, а режим Time to Walk, очевидно, є частиною сервісу Apple Fitness +. Проте, особисто я б все одно встановив – та й, власне, встановлю – iOS 14.4 з кількох причин.

По-перше, це, звичайно, виправлення помилок, які ні-ні, та й заважають роботі з iPhone та iPad. По-друге, Apple досить довго тестувала iOS 14.4, попри те, що випустила всього дві тестових збірки. Це може означати, що оновлення вийде якісним і безпроблемним (у всякому разі, мені хотілося б в це вірити). Ну, і, по-третє, часто Apple включає в оновлення iOS ряд виправлень, про які не згадує. Як правило, це виправлення критичних вразливостей і найбільш небезпечних багів в системі безпеки.