Такий перегрів iPhone-ів, на відміну від апаратів на Android, – явище абсолютно нетипове. Вони можуть розряджатися раніше часу, можуть відчувати проблеми з бездротовими підключеннями та навіть гальмувати певні завдання. Але такого, щоб iPhone почали нагріватися – особливо ні з того ні з цього – практично не трапляється. Однак, користувачі, які встановили iOS 15.5, помітили, що їх смартфони після оновлення стали відчутно гарячішими, ніж раніше, навіть у режимі простою.
- DR6000 – це найдосконаліший у своїй галузі лабораторний спектрофотометр для тестування води від компанії HACH. Він пропонує високошвидкісне сканування довжини хвилі в ультрафіолетовому та видимому спектрі, а також постачає понад 250 попередньо запрограмованих методів, включаючи найпоширеніші методи тестування води та навколишнього середовища, що використовуються сьогодні. Детальніше – на сайті офіційного дистриб’ютора HACH в Україні – компанії ЕКОІНСТРУМЕНТ тел: (044) 492-29-01
Судячи з кількості відгуків про iOS 15.5, проблему перегріву iPhone не можна назвати масовою. Мені вдалося виявити всього близько десятка скарг, залишених на різних майданчиках, та й то не можна виключати, що на деяких з них були ті самі люди. Надто вже характер відгуків був схожим.
Я встановив iOS 15.5 на свій iPhone відразу після виходу і вже наступного дня помітив, що він почав сильно нагріватися. Це траплялося навіть тоді, коли я не користувався апаратом. Перегрів був таким, ніби я не випускав його з рук кілька годин, хоч насправді він просто лежав на столі, — написав один користувач.
Чому iPhone нагрівається просто так?
Втім, сумніватися у тому, що проблема справді відбувається, не доводиться. Дослідження показало, що вона виникла не вперше. Баг, з яким зіткнулися користувачі, називається daemon process «duetexpertd». Він виявлявся і в попередніх версіях ОС і, як і в цьому випадку, торкався абсолютної меншості пристроїв.
Суть бага, про який мова йде, полягає в тому, що він навантажує процесор смартфона на 90-99%. Тобто навіть у режимі простою iPhone нібито виконує найбільш ресурсомісткі завдання, через що внутрішні компоненти виділяють тепло, і корпус починає перегріватися, тому це відчувається навіть через чохол.
У більшості випадків разом з перегрівом, який зазнають порушені смартфони, iPhone ще й розряджаються раніше часу. Адже навантаження процесора стимулює ще й підвищене споживання енергії. В результаті на пристроях фактично імітується гра в ігри зі складними спецефектами або монтаж 4К-відео.
Втім, виправити цю проблему, як повідомляють користувачі, можна. Нехай вас не лякає спосіб, який нібито може допомогти — я реально знайшов кілька відгуків людей, які підтвердили ефективність описаної нижче методики. Тож спробуйте. Зрештою, ви нічого не втратите, але зате знатимете, працює спосіб чи ні.
iPhone перегрівається. Як виправити?
Він полягає в тому, щоб вийти з облікового запису Apple ID, а потім знову залогінитися. Так, ось як все просто.
- Перейдіть до «Налаштування» та відкрийте свій профіль;
- Прогортайте до самого низу та натисніть кнопку «Вийти»;
- Введіть пароль від Apple ID для підтвердження виходу;
- Підтвердьте вимкнення Wallet та видалення деяких даних;
- Перезавантажте iPhone та заново зайдіть в Apple ID.
Готуйтеся до того, що вихід з Apple ID видалить із вашого Wallet усі карти, які ви зберегли туди раніше. Так що можете сміливо видаляти та не перейматися будь-чим. Тим більше, що спосіб, як то кажуть, робочий.
Останній етап інструкції – перезавантаження – обов’язковий. Якщо не перезавантажити iPhone, зміни не набудуть чинності, і перегрів нікуди не зникне. Щиро кажучи, я не можу ручатися, що він зникне, якщо ви перезавантажите свій смартфон, але оскільки люди пишуть, що це допомагає, не поділитися цим шляхом розв’язання проблеми я не можу.
Після того, як ви перезавантажите свій iPhone, можете заново увійти до свого облікового запису Apple ID, додати у Wallet всі карти, квитки та проїзні, які він прийме, а також включити всі додаткові функції на кшталт резервного копіювання та «Знайти iPhone».