ГАРЯЧЕ
Home / apple / Провів день з iPhone 13 Pro та ось, що я про нього думаю…

Провів день з iPhone 13 Pro та ось, що я про нього думаю…

Під деяким кутом колір на коробці не збігається з оригінальним. Тому не орієнтуйтеся на це.

Тільки почавши користуватися iPhone 13, розумієш, наскільки він змінився. На презентації здавалося, що це той же самий телефон, але це зовсім не так. Забігаючи вперед, скажу, що я зараз не буду вас переконувати в обов’язковості покупки цього смартфона – можливо, навіть навпаки. Я лише хочу сказати, що в житті він справляє зовсім інше враження, ніж на картинках та рендерах. Через деякий час ми зробимо повноцінний огляд та досвід використання цього телефону, а поки просто поділюся своїм першим враженням та роздумами про те, чи варто купувати в перший день продажів iPhone 13 чи ні.

  • HI9033 – міцний портативний кондуктометр, призначений для використання в самих різних умовах навколишнього середовища. Він поставляється з датчиком провідності з чотирма кільцями, який може вимірювати в чотирьох діапазонах. Показання провідності коригуються за допомогою автоматичної температурної компенсації, що забезпечує користувачам послідовні та точні вимірювання провідності.

Коробка нового iPhone

Багато років тому Apple продавала iPhone в коробках, які були запаяні у звичайну плівку, для розкриття якої треба було мати ніж, ключ або гострі міцні зуби. Потім на зміну їй прийшла упаковка з язичком, за який треба було потягнути, і вона буквально розсипалася в руках. Це і відрізняло iPhone від інших телефонів.

Тепер компанія в черговий раз переосмислила упаковку. Можливо, це пов’язано з тим, що вона максимально відмовляється від “шкідливих” матеріалів і тут вирішила піти від поліетилену (або з чого там була зроблена ця плівка). В результаті ми отримали тільки два шматочки плівки, за які треба потягнути, щоб кришку можна було відкрити. Відриваються вони легко, але в такому варіанті коробка може сильно попсувати, поки її довезуть. Для когось це важливо, особливо, якщо телефон купується в подарунок.

Коробка попереднього покоління iPhone так і залишиться останньою, яка була в плівці.

Як і минулого року коробка вийшла дуже тонка. У ній лежать тільки телефон, кабель і пара папірців. Наклейка всього одна і вона не в колір корпусу, а просто біла. Смартфон лежить екраном вниз, а сам екран заклеєний плівкою, яка дуже легко і приємно відклеюється.

Чим iPhone 13 Pro відрізняється від iPhone 12 Pro

Акумулятор iPhone 13 Pro

Телефон в цьому році став трохи важче. Це сталося через збільшення розміру батареї, яка дозволила смартфону працювати на 2,5 години довше (це ми ще перевіримо), і збільшення модуля камери. Як ми та очікували на підставі думок аналітиків і різної достовірності чуток, камера дійсно стала більше. На картинках це не впадає в очі, але в житті модуль камери просто величезний.

Чи сильно випирає камера нового iPhone?

Збільшився не тільки розмір, але і випинання, а бортик в чохлі навколо отвору для камери та зовсім виглядає величезним. Помітили, що раніше ми обурювалися, коли в iPhone 6 камера початку трохи випирати, а тепер якось звикли? Особисто у мене так, і навіть величезна камера нового iPhone вже не викликає ніякого подиву і тим більше невдоволення.

Камера випирає, і це факт.

Перше враження від її роботи виявилося позитивним. Знімає вона добре, а кінематографічний фокус, про який нам говорили на презентації, працює дійсно приємно. Глибину різкості можна регулювати, щоб фон був розмитий більше або менше, а під час зйомки фокус перекладається на передній або задній план.

Я боявся, що це буде відбуватися ривками, як при звичайному фокусуванні, але в роботі функції велику роль грає програмна складова, і тому все дуже м’яко. А заодно точку фокусування можна міняти на постобробці. Про це ми розповімо окремо більш детально.

Нижче наведені приклади фотографій на iPhone 13 Pro, але ми ще зробимо детальніший аналіз камери новинки.

Через те, що фотомодуль став більше, користуватися старими чохлами вже не вийде. Але і чохли від iPhone 13 Pro з iPhone 12 Pro ви використовувати не зможете. Це ще одне нововведення, яке складно помітити, поки не зіткнешся з телефоном наживо. Його кнопки трохи змістилися і більше не збігаються зі звичними по iPhone 12 Pro місцями.

Зсув кнопок видно навіть неозброєним оком.

Як виглядає блакитний колір iPhone 13 Pro?

Не можна не відзначити й новий колір. Правда, в цьому році він виявився якимось дуже спокійним. Якщо раніше в зеленому кольорі iPhone 11 Pro і в синьому кольорі iPhone 12 Pro відчувався якийсь виклик, натиск і навіть розкіш, то зараз колір виявився дуже м’яким. Я б навіть не сказав, що він блакитний. Найчастіше він здається просто сірим з невеликим відливом якогось незрозумілого відтінку. Він все одно виглядає красиво, але я – розпещений красивими переливами двох попередніх поколінь – очікував більшого.

Цього разу флагманський колір хороший, але в минулі роки він викликав більше інтересу.

Чи справді виріз нового iPhone став менше?

Хотілося б сказати, що відразу кинулося в очі зміна розміру “чубчика”, але я не можу цього зробити. Вона дійсно стала менше, але якщо ви не хардкорний користувач, який знає все про новинки, ви можете навіть не помітити змін. Наприклад, якщо ви колись користувалися iPhone X, потім у вас був інший телефон, а тепер ви знову повернулися до iPhone, ви просто помітите, що “чубчик” є і все.

Чубчик став менше. Але чи так це важливо?

Коли вмикаєш телефон, просто бачиш, що виступ на місці, але майже відразу перестаєш звертати на нього увагу. Може бути через деякий час різниця стане відчуватися більше, але поки я не можу сказати, що це стало для мене істотним плюсом.

Чи яскравий екран в iPhone 13?

Зате збільшення яскравості екрану дійсно викликає повагу. Вона стала настільки високою, що навіть при розсіяному денному світлі на вулиці вся інформація відмінно зчитується, а випромінюється пікселями світло настільки сильний, що перебиває майже всі відблиски на поверхні скла. Тут однозначно варто сказати Apple спасибі.

Екран дуже яскравий і навіть при яскравому освітленні працює він відмінно.

Покористувавшись один день цим телефоном, я не можу сказати, що мене в ньому щось дуже сильно зачепило, і я не вважаю, що його треба обов’язково купувати всім і кожному. Але і попередню думку, яке склалося після презентації, що нічого не змінилося, теж пішла. Це дійсно інший телефон, який оновився цілком в дусі часу. Технології вже не можуть розвиватися з тією швидкістю, яка була раніше, а значить, з року в рік моделі будуть відрізнятися все менше і менше.

У цьому модулі і так прихований потенціал технологій на роки вперед. Придумати щось нове дуже складно.

Чи варто купувати iPhone 13 Pro?

Чи варто купувати цей телефон? Якщо ви користувалися попереднім поколінням і у вас була Pro-версія, я б не радив цього робити. Якщо у вас був звичайний iPhone 12, оновлення буде для вас істотним. Якщо вибирати зараз купити iPhone 12 Pro або iPhone 13 Pro, я поки що більше схиляюся до другого.

Купувати чи ні новий iPhone – вирішувати вам. Міняти iPhone 12 Pro на iPhone 13 Pro я б не став. Але в порівнянні з iPhone 11 Pro різниця буде досить істотною.

Через деякий час ми більш грунтовно протестуємо всі функції нового телефону і розповімо вам про всі його характеристики, а заодно спробуємо знайти приховані недоліки, які можуть бути навіть у самого досконалого смартфона.