Home / apple / Нічого не змінюється: Intel знову намагається принизити Apple

Нічого не змінюється: Intel знову намагається принизити Apple

Продукти компанії Apple з року в рік викликають багато суперечок. Колись iPhone 5s тролили за подовжений корпус, потім сміялися над десяткою, яка придбала ненависну чубок. Зараз справа торкнулася і нових комп’ютерів Mac чіпом М1. Зовсім недавно Intel випустила рекламу з назвою «Руйнуючи забобони: соціальний експеримент». Ще зовсім недавно компанії були пов’язані міцною дружбою, а зараз Intel, здається, ненавидить Apple. Думаю, що ви вже здогадуєтеся, що всередині рекламного ролика.

  • Легкий і елегантний ph-метр HI98127 забезпечує точність до 0,1 pH з вбудованим термометром для автоматичного коректування показань pH в залежності від температури. Водонепроникна конструкція (він плаває), просте управління і змінний електрод означають, що ви можете розраховувати на цей вимірювач протягом багатьох років. Більш детально – на сайті офіційного дистриб’ютора в Україні – компанії ЕКОІНСТРУМЕНТ тел: (044) 492-29-01

Зізнаюся, нові комп’ютери Mac у мене теж викликають багато питань. Саме з цієї причини минулого року я придбав собі машину на Intel, якої користуюся й досьогодні. І знаєте, якби я сказав, що засмучений покупкою, то збрехав би вам. MacBook Pro 13 повністю виправдав мої очікування, адже у M1 все ще повно недоліків.

Війна Intel та Apple

У своєму ролику компанія Intel запросила таких же затятих фанатів яблучної продукції, як і я довести, що комп’ютери на Intel багато в чому крутіше і при цьому надають користувачам набагато більше можливостей.

Сам глава відділу розвитку Intel Райан Шраут підкреслює, що всі реакції учасників були щирими:

У свою фокус-групу ми взяли СПРАВЖНІХ фанатів Apple і розповіли цим користувачам про нові технології, які насправді вже давно є на сьогоднішніх ПК. Вийшов забавний експеримент, що демонструє міць екосистеми Intel.

У ролику один зі співробітників Intel задає любителям техніки Apple ряд питань. Насамперед яблучників запитали про те, чи потрібна їм можливість апгрейда комп’ютерів, адже її на Mac з M1 майже немає. Все, чим вони користуються вже представлено в коробці. Ні додавання ОЗУ, ні відеокарти (включаючи зовнішню).

Intel показує користувачам, що їх Mac не піддається ніякому апгрейду.

Далі все буквально хором відповідають, що кастомізація пристрою була б дуже до речі та цього дуже не вистачає. Сперечатися з ними складно, іноді це правда постає великою проблемою. Якщо потужності MacBook не вистачає для рендера відео або інших професійних завдань, доводиться шукати компроміси та терпіти деякі подлагування.

Але з іншого боку, MacBook на вторинному ринку дуже цінується. Навіть п’ятирічної давності пристрій можна продати за досить велику суму грошей. Подивіться оголошення про MacBook Pro 15 2015 року. Вони дотепер стоять близько 70 тисяч. Це був просто легендарний пристрій.

Далі пішов більш серйозний аргумент – гри. Ось тут не посперечаєшся. Грати на Mac ну просто неможливо. Яким би залізо не було потужним, Windows є головною ігровою платформою. Тут співробітники відомого бренду, схоже, вкрали ідею з презентації Windows 11, де згадувалося, що їх операційна система головна в ігровій індустрії. Природно, що все з цим згодні. Що ж, їдемо далі.

Якщо ви купуєте комп’ютер для ігор – Apple точно не ваш варіант.

Ну а далі вже нецікаво стало. Аж надто брудно в Intel поводяться. Звинувачують Apple у відсутності тачскрін і кажуть, що нібито комп’ютер Mac не можна перетворити в планшет. Зрозуміло ж усім, що Apple просто заробляє гроші таким чином.

Хочеш сенсорний екран і портативний пристрій – купуй iPad Pro і не знай горя. А якщо потрібні більш серйозні завдання – є MacBook. Цей розподіл набагато зручніший. Не варто звалювати на ноутбук так багато завдань і чекати від нього чогось «понад».

Недоліки нових Mac

Треба сказати про сумісність нових комп’ютерів Mac з різними додатками. Зрозуміло, що зараз майже весь софт запускається без проблем, але ж існує купа різних програм, які не оновлюються вже кілька років.

Додатки на Mac c M1

Зовсім недавно я натрапив на один офісний додаток, який отримав останній апдейт ще у 2018 році. Не сказати, що я б без нього не прожив, і що це стало головним каменем спотикання, але все одно вкрай неприємно було усвідомлювати, що не можу запустити все, що мені хочеться.

Далеко не весь софт оптимізований під нові комп’ютери Apple.

Сміливо можна мені в обличчя сказати, що жоден комп’ютер Apple не був і не буде пристроєм для всіх. Їх купують тільки ті, хто чітко знає свої цілі та завдання, але я з вами не погоджуся. MacBook виглядає дуже статусним гаджетом, він гранично компактний і регулярно отримує оновлення програмного забезпечення.

Я часто подорожую і не уявляю свого життя з громіздким ноутбуком на Windows. Так, ультрабуки на ринку теж є, але навряд чи вони будуть актуальні так само довго, як Mac. А я хотів купити лептоп на роки. Щоб навіть через 10 років дивитися і радіти. До слова, подивіться на Mac десятирічної давності. Цілком непоганий пристрій, здатний на багато завдань навіть у 2021 році.

Головна проблема Mac на M1

Не можна не згадати ще один суттєвий недолік – порти. Ну, по-перше, заряджати ноут тільки з одного боку вкрай незручно. Якщо, наприклад, батарея сідає, а у вас ще багато роботи, доведеться тягнути дріт позаду маку. Це дуже незручно і вже може вважатися серйозним мінусом пристрою.

Раніше було краще.

По-друге, порти з одного боку означають, що до Mac можна підчепити тільки два додаткових монітора. Так, для мене це не завжди важливо, але знову ж таки, ніхто не знає, що буде завтра. Погоджуючись на різні компроміси ми не до кінця розуміємо, на що йдемо при покупці гаджета.