Home / apple / Чому користувачі Android більше не хочуть переходити на iPhone?

Чому користувачі Android більше не хочуть переходити на iPhone?

Складно сказати, звідки це пішло, але в суспільстві вже давно склалося стійке думка про те, що всі користувачі Android поголовно хочуть перейти на iOS. Швидше за все, причиною став стереотип про низькі ціни смартфонів на базі ОС від Google. Мовляв, люди, які не можуть дозволити собі iPhone, просто купують Android і мучаться з ним, мріючи перейти на апарат від Apple. Насправді це не так. Ні, звичайно, в когось все так і відбувається, але для багатьох Android – це усвідомлений вибір, який вони ні за що не готові проміняти на iPhone.

Для вашого вихованця з’явився новий кіт 🐱, який мав би стати другом… Вони мали б товаришувати, але не дуже — особливо спочатку — вживаються разом? У цій стресовій ситуації Зілкене знову прийде на допомогу!Але що треба знати власнику?🐈 Відокремлення нового кота від попередника🐈 Гладити обох котів тією ж самою бавовняною серветкою, щоб передати запахи🐈 Одночасне годування, спочатку із зачиненими дверима, потім поступово об’єднувати простір. Запитайте вашого ветеринарного лікаря про Zylkene вже сьогодні.

В цьому році користувачі Android менш охоче прагнуть перейти на iPhone, ніж раніше, показало опитування аналітиків SellCell. Експерти опитали понад 5000 власників Android-пристроїв і прийшли до висновку, що напередодні виходу iPhone 13 кількість потенційних перебіжчиків відчутно знизилося в порівнянні з показниками минулого року.

Якщо торік частка користувачів, яка розглядали можливість переходу на новий iPhone, становила понад 33%, то в цьому вона знизилася майже вдвічі, опустившись до 18%. Причиною виявився iPhone 13, який не виправдав очікувань користувачів. Вони пояснили, що не зацікавлені в переході через обмеження, характерних для новинки.

Що краще: Touch ID або Face ID?

В першу чергу користувачів Android збентежило відсутність сканера відбитків пальців. В екрані або на корпусі – неважливо. Таких набралося найбільше – майже 32% від загальної маси опитаних. Вони заявили, що вважають Face ID недостатньо зручним і безпечним способом верифікації, який навіть біометрією можна назвати лише з великою натяжкою.

Користувачам Android не вистачає сканера відбитків пальців на iPhone, до якого вони так звикли

Друге місце з часткою 16,7% серед користувачів Android, які не бажають переходити на iPhone зайняв аргумент про обмеження iOS в області підстроювання інтерфейсу. Представників цієї категорії респондентів збентежило відсутність можливості не те щоби кастомізувати систему, але навіть розмістити іконки додатків в різних частинах робочого столу і т.д. За фактом вони мають рацію: в Apple сьогодні такого немає.

Третьою за популярністю причиною не переходити на iPhone з часткою 12,1% виявилася функція сканування фотографій, електронної пошти та повідомлень на предмет насильства над дітьми та дитячої порнографії, яку Apple пообіцяла ввести в цьому році. Користувачів збентежила ця ініціатива, враховуючи, що на Android нічого подібного немає. Принаймні, офіційно.

Чи правда, що Android краще iPhone

Правду кажучи, жоден з доводів, які призводять користувачі Android проти iPhone, мені здається неспроможним. Мені дуже легко про це говорити, тому що до недавнього часу я і сам користувався Android і щиро не розумів, як взагалі можна користуватися Face ID. Однак кілька тижнів з iPhone 12 показали, що розпізнавання особи – це більш зручна система, ніж сканування відбитків, і Apple навряд чи від неї відмовиться на користь Touch ID.

Проблем з кастомізацією iOS вже давно немає

Що стосується кастомізації, то тут я не згоден, хоч і в меншому ступені. Мабуть, і справді, Apple варто було б дати користувачам можливість розміщувати іконки додатків в будь-якій частині екрану, а не тільки за порядком. Але до решти претензій взагалі бути не може. За минулі роки в Купертіно дозволили нам робити з інтерфейсом набагато більше, ніж раніше, налаштовуючи його зовнішній вигляд і т.д.

Сканування фотографій – складна тема. З одного боку, я проти цього, тому що подібна методика пошуку гвалтівників абсолютно марна. Однак щось мені підказує, що це була не власна ініціатива Apple, а примус з боку спецслужб. У всякому разі, тепер Apple йде на різні хитрощі на кшталт установки мінімальної кількості фотографій з порно для кваліфікації