Home / apple / Чому iPad – це єдиний нормальний планшет?

Чому iPad – це єдиний нормальний планшет?

Тримати iPad в руці – одне задоволення

У 2013 році я придбав свій перший iPad 4 – я дотепер вважаю його кращою покупкою у своєму житті. У той час мої однокурсники використовували найрізноманітніші планшети: у когось був Irbis на Windows 8.1, в когось незрозумілий трансформер Asus на Android – чи то ноутбук, чи то планшет з клавіатурою. Начебто б цікаво, але по факту отримуєш жахливо хрустку якість збірки та убогий інтерфейс. У одного хлопця навіть був «кишеньковий» планшет Samsung, з якого він дзвонив. Загалом, чого я тільки не бачив в студентські роки. У решти хлопців були iPad – зрозумілий, зручний, легкий. Особливо, якщо з Smart Cover.

HI1296D – це pH-електрод з однією контрольною діафрагмою, заповненою гелем, в титановому корпусі та роз’ємом DIN. Ця чутлива частина цього електрода зроблена зі скла загального призначення. HI 1296 D також має тканинну діафрагму, вбудований датчик температури та підсилювач в конструкції з одним датчиком. Таке конструктивне рішення ідеально підходить для вимірювання pH в міських та промислових стічних водах, а також у різних польових умовах. HI1296D розроблений для використання з портативним pH-метром Hanna HI991001.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Опачки! Владельцы нового iPad Pro массово жалуются на хрупкий корпус

Сьогодні хочу вам розповісти про те, чому вважаю iPad кращим (і єдиним) планшетом у світі. За весь час існування він перетворився з новомодної іграшки за 6 тисяч гривень в справжній робочий інструмент, за який Apple просить від 10 до 75 тисяч й більше. За цей час у нього не з’явилося жодного гідного конкурента. Нумо розберемося, в чому ж справа.

iPad mini актуальний навіть у 2021 році, коли є iPhone 12 Pro Max

Я не знаю жодної людини, який був би нейтральний щодо дизайну iPad – про нього завжди є, що сказати. В основному, звичайно ж, гарне. А поганого і не скажеш. Приємні межі, завжди холодна задня частина корпусу – він буквально створений для того, щоб не носити його в чохлі! Якщо ви коли-небудь користувалися iPad, то розумієте, наскільки приємно ним користуватися. За останніми даними Apple готує iPad в скляному корпусі – найцікавіше ще попереду!

На початку свого шляху про дизайн iPad говорили, що він дуже великий. Потім вийшов iPad mini та багато його полюбили – iPad став кишеньковим!

Зручний інтерфейс та багатозадачність iPad

iPad підійде для будь-якого віку: від малого до великого

Інтерфейс iPad був розроблений так, щоб вам не потрібен був жоден аксесуар. З появою мультитач-технології я став усвідомлювати, що комп’ютерна миша, клавіатура – це щось застаріле. Знамените перегортання додатків жестом, перегляд всіх відкритих додатків – зараз це норма для сучасних пристроїв, а тоді це здавалося якимось космосом! Apple першою впровадила жести в управління пристроєм, а зараз все роблять те ж саме. Apple не закачує в пристрої все підряд, а дає те, що буде практично в повсякденному житті.

iPad настільки простий і зрозумілий у використанні, що я подарував його своїй бабусі! До цього я дарував їй ноутбук і це було моєю помилкою – вона дотепер не може розібратися в плитках Windows 8, чому спливає віконце антивірусу та чи не буде нічого страшного, якщо закрити вкладку браузера. З появою iPad однією проблемою стало менше.

Час автономної роботи iPad

iOS славиться тим, що грамотно використовує ресурси пристрою. Це не обійшло стороною планшет від Apple. Більше не потрібно вартувати розетку в поїзді Москва-Челябінськ – часу автономної роботи вистачить до тих пір, поки ти не доберешся до будинку. Не забудь зменшити яскравість, не будь марнотратним. А поки пограй в ігри, подивися фільми. Твого акумулятора вистачить надовго.

iPad змусив нас забути про життя поруч з розеткою

Мені вистачало акумулятора iPad на весь навчальний день – 11 з половиною тисяч мА * ч вистачало для активної роботи з навчальними документами з 9:00 до 22:00. Після нетбука від Acer, який розряджався через годину після включення, я дотепер вважаю iPad еталоном автономної роботи серед гаджетів.

iPad надійний та міцний

В останніх версіях iPad вже немає повітряного прошарку, що захищає екран

Будь-який пристрій на iOS за замовчуванням вважається надійним, складно уявити собі ситуацію, коли девайс зависне, втратить дані або відключиться на рівному місці. iPad ніколи мене не підводив – я писав на ньому все лекції, курсові, готувався до іспитів. За весь час користування різними версіями яблучного планшета я не зіткнувся з жодною непередбаченою ситуацією. А якщо додати до цього стійкість пристрою до механічних впливів? Пару раз я кидав iPad на підлогу, в тому числі на кахель – відбувся легким переляком та невеликими подряпинами на корпусі.

Дякую Apple за повітряний прошарок між дисплеєм та склом – ви вберегли нас від тисяч розбитих екранів!

iPad – це найкраща електронна книга

iPad нагадав нам про те, що потрібно більше читати

З роками додаток iBooks стає тільки крутіше – додалися нові функції, покращився інтерфейс. Вся складність звелася до одного – тільки знайти потрібну книгу в ePub. Читаєш днем ​​- користуйся звичайним кольором сторінки, любиш вивчати мемуари в темний час доби – включай нічний режим. Читай як тобі зручно, повернувши вертикально або горизонтально. Очі не втомляться завдяки Retina-дисплея, який не силує твої очі, а швидкість перегортання сторінок створює відчуття, що і не електронна книга зовсім – як паперова, тільки краще.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Ifixit: новый iPad оказался непригодным для ремонта

Коли мене просять назвати найкращий винахід людства – я без тіні сумніву називаю iPad. Я не згоден з твердженням, що iPhone змінив світ – iPad навчив нас дивитися на речі ширше, пройшовши шлях від приставки для Angry Birds і Fruit Ninja до багатофункціонального гаджета, який замінив нам звичний ПК, позбавив від обридлої провідної периферії, наприклад, клавіатури. Жоден з конкурентів не залишився в пам’яті – згадайте хоча б один планшет, який зрівняється з Apple iPad? Чому так? Відповідь проста: Apple завоювала серця споживачів простими речами, давши то, що нам потрібно.