Home / новини / Mercedes показав концепт електро «Гелека». До 2030 концерн припинить випускати авто з ДВЗ

Mercedes показав концепт електро «Гелека». До 2030 концерн припинить випускати авто з ДВЗ

На автосалоні IAA Mobility 2021 Mercedes-Benz представив відразу 3 нових моделі електрокарів (EQB, EQE350 і EQS) і два концепти: електро Гелендваген EQG і перший електричний Maybach EQS. Як зазначає TechCrunch, Mercedes також планує у 2025 році випустити відразу три архітектури, орієнтовані тільки на електрокари, а до 2030 року повністю припинити виробництво авто з ДВС.

 • HI98130 – це високоточний, водонепроникний комбінований ph-метр, який також може вимірювати EC / TDS у високих межах (від 0,00 до 20,00 мСм / см EC / від 0,00 до 10,00 ppt TDS) та температуру.

Короткий огляд функцій:

 • 3 датчики в одному тестері
 • Водонепроникний
 • Широкий діапазон рН
 • Коефіцієнт перетворення EC в TDS (ppm), що можна вибрати
 • Автоматична температурна компенсація
 • Показник стійкості
 • Кнопка HOLD
 • BEPS (система запобігання помилкам акумулятора)
 • % Заряду акумулятора при запуску
 • Індикатор низького заряду акумулятора
 • Автоматичне вимкнення

Mercedes Concept EQG

Як зрозуміло з назви, EQG Concept – це лише концепт майбутнього електро Гелендваген, але концерн вже намітив план з випуску моделі без двигуна внутрішнього згоряння.

Дати виходу, як і технічних характеристик майбутнього електрокара поки що немає. Відомо лише що EQG буде повнопривідним автомобілем з чотирма електродвигунами, двоступеневої коробкою передач для їзди по дорогах і бездоріжжю і 22-дюймові колесами.

Mercedes-Benz EQB

Кросовер EQB, який повинен з’явиться на ринках Європи і Китаю до кінця цього року (в США це станеться трохи пізніше – десь у 2022 році), стане першим серійним автомобілем з електричним приводом, виробленим на заводі в Угорщині.

EQB буде представлений у двох варіантах:

– EQB 300 4MATIC потужністю 168 кВт або 255 к.с;
– EQB 350 4MATIC потужністю 215 кВт або 288 к.с.

В обох випадках дальність поїздки на одному заряді акумулятора складе близько 419 км, але автовиробник заявив, що незабаром після старту продажів з’явиться і версія зі збільшеним запасом ходу.

Mercedes-Benz EQE350

Седан EQE – це відповідь автовиробника для всіх, хто хотів флагманський EQS, але не міг його собі дозволити. У седана буде єдиний електродвигун потужністю 288 к.с, акумулятор на 90 кВтг і запас ходу близько 660 кілометрів на одному заряді. При цьому швидка зарядка дозволить автомобілю отримати 250 км пробігу всього за 15 хвилин.

Багато функцій EQS проявляються і в EQE, наприклад, вдосконалена система допомоги водієві, передні двері, які відкриваються автоматично, і управління задньою віссю. При запуску на ринок також буде випущена друга модель з різними варіаціями, але Mercedes не розголошує подробиць.

Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+

AMG EQS оснащений двома електродвигунами AMG, загальна потужність яких становить 484 кВт або 658 к.с., а також 1020 Нм крутного моменту, що дозволить розігнатися від 0 до 100 кілометрів за 3,4 секунди. Максимальна швидкість складе 250 кілометрів на годину.

Рекуперативна гальмівна система дозволить заряджати акумулятор прямо під час гальмування, а загальна ємність батареї становить 108 кВтч і забезпечує 580 кілометрів пробігу.

Mercedes Maybach EQS Concept

Цей позашляховик стане першим повністю електричним Maybach за довгу історію досить традиційного автомобіля.

Електрокар повинен з’явитися на ринку в 2023 році, але Mercedes вже заявила, що представить платформу для майбутніх позашляховиків вже в наступному році, і очікувана дальність поїздки на одному заряді складе близько 600 кілометрів.