Home / apple / «Вони виправлять все»: що чекати від Apple в цьому році?

«Вони виправлять все»: що чекати від Apple в цьому році?

Наприклад, у MacBook Pro віднімуть Touch Bar

У листопаді 2019 року 16-дюймовий MacBook Pro був представлений пресрелізом, в якому він був оголошений «найшвидшим професійним ноутбуком у світі», що не могло бути правдою і не було їй – але це не мало ніякого значення. Це було демонстрацією нової Apple, яка чує користувачів, і якою їх бажання небайдужі. MBP 16 став бестселером, повернув інтерес до Macів, випробування нової Apple пройшли успішно. Тепер, судячи з витоків з Apple і тайваньських компаній, які керують виробництвом виробів компанії, нам належить познайомитися з новою Apple по-справжньому.

Спектрофотометр от компании HACH LANGE DR 3900 предоставит аналитику оптимальный метод анализа в любой ситуации. Он идеально подходит для анализа сточной, питьевой и даже технологической воды. Непревзойденная точность результатов обеспечивается уникальным сочетанием новейших электронных и оптических компонентов. Надежная и прочная конструкция, а также управление, понятное на интуитивном уровне, позволяют назвать DR 3900 идеальным спектрофотометром для экономичного и эффективного повседневного анализа.

У листопаді 2019 року 16-дюймовий MacBook Pro був представлений пресрелізом, в якому він був оголошений «найшвидшим професійним ноутбуком у світі», що не могло бути правдою і не було їй – але це не мало ніякого значення. Це було демонстрацією нової Apple, яка чує користувачів, і якою їх бажання небайдужі. MBP 16 став бестселером, повернув інтерес до Mac-ів, випробування нової Apple пройшли успішно. Тепер, судячи з витоків з Apple і тайваньських компаній, які керують виробництвом виробів компанії, нам належить познайомитися з новою Apple по-справжньому.

iPad mini 6 та iPad Pro 2021

В кінці минулого року на нараді в Apple з приводу планів розвитку яблучних планшетів були прийняті якісь не дуже приємні для цього напрямку вирішення. Розробники iPad були засмучені. Цілі змінилися. Нібито всі наявні ресурси вирішили сконцентрувати на розробці Maс-ів. Виявляється, все було трохи не так. Ми ще не знали про зростання продажів iPad, особливо iPad Air 4, а в керівництві Apple його не могли не помітити. Продажі iPad Air 4 перевершили найсміливіші очікування, і успіх вирішили розвинути.

Флагманському божевільному iPad Pro, який вимагав витрат і чималих зусиль, підрізали крила. Може Pro і вийде у 2021, але це буде зовсім не те, що замишлялося. Кошти спрямували на те, що точно будуть купувати – на iPad mini нового покоління.

Новий iPad mini може стати зменшеною копією iPad Pro

Ще кілька моделей iPad вийдуть восени. Обговорювалося й обставина, на яке в Apple 2015-2019 років майже напевно не звернули б увагу: планшети в наш час частіше використовуються в ландшафтній орієнтації, ніж у вертикальній. Довгою стороною екрану паралельно до поверхні столу. І начебто, вирішили згідно з цим переорієнтувати логотип Apple (повернути його на 90 градусів) і навіть перемістити фронтальну камеру на середину однієї з довгих граней. В iOS 14.5 логотип вже відображається по-новому.

MacBook Pro 2021

Для випробування нової Apple вибрали великий MacBook Pro, ноутбук, який на початку 10-х був гордістю компанії, який охоче вибирали професіонали в різних областях і не шкодували про це. В 2019 у професійних ноутбуків Apple (це 13- і 15-дюймові MacBook Pro з 4 роз’ємами Thunderbolt / USB-C) були не найкращі часи. Всього чотири роз’єми – недобре, але ця проблема вирішувалася ціною не дуже великих витрат.

Було дещо гірше. Клавіатура з механізмом типу «метелик», яку в Apple називали не інакше як «найбільш просунутою клавіатурою у світі» і наполегливо її нав’язували, хоча було зрозуміло, що на ринку їй нічого не світить – її репутація безнадійно зіпсована. MacBook Pro більше не був цікавий професіоналам, вони масово йшли з Mac’-ів і писали захоплені відгуки про ноутбуки не від Apple. Там було менше проблем.

MagSafe від Mac першої моделі

Аналітики, які читають переписку між Apple і тайванськими компаніями (Foxconn і іншими), а також між тайванськими компаніями та належними їм заводами, а також Марк Гурман з Bloomberg зі своїми джерелами в Apple, повідомляють, що зміниться в цьому році. Те, що в нових старших MacBook Pro на зміну процесорам від Intel прийде M1 (або M2) ​​вже очевидно. Форма корпусу нових MBP зміниться: межі їх корпусів стануть плоскими, як грані корпусів iPhone 12. Рамки навколо екрану 13-дюймового MacBook Pro стануть тоншими – через що він стане 14-дюймовим. Можливо, в них (як в 14-, так і в 16-дюймової моделі) буде mini-LED-дисплей.

Концепт MacBook Pro 2021. Купили б такий?

Число роз’ємів збільшиться. Thunderbolt / USB-C роз’ємів може залишитися стільки ж, скільки зараз, але поруч з ними з’явиться порт Ethernet, роз’єм для SD-карт і, можливо, роз’єм для підключення до електромережі з магнітним з’єднанням MagSafe (тим, який для Mac).

Недостатнє число портів на професійних Mac – недолік, на який скаржаться частіше і найбільше. Про MagSafe згадують рідше, але з ще більшим жалем. Коли хтось випадково зачіпав кабель, що з’єднує ноутбук з мережевою розеткою, магнітне з’єднання роз’єднує, ноутбук залишався на столі – маленький недорогий магнітик рятував дорогий пристрій від пошкоджень, а то і від загибелі. А ще в нових MacBook Pro НЕ буде Touch Bar. Можливо, не буде і Touch ID. Може, Face ID замість нього?

Чи гідні джерела, на чиїй інформації засновані міркування в цій статті, довіри? Ніхто з них не застрахований від помилок. З того, що вони частіше бувають праві, ніж неправі, не випливає, що вони не помиляються в їх черговому прогнозі. Але коли вони одночасно пророкують приблизно те ж саме, мабуть, їм можна вірити. Хоча Apple, як і раніше, непередбачувана – а тепер навіть більшою мірою, ніж раніше. Якщо вона і справді змінилася.