Home / apple / Apple запрошує на презентацію 20 квітня. Що на ній покажуть?

Apple запрошує на презентацію 20 квітня. Що на ній покажуть?

Apple офіційно розіслала запрошення на свою презентацію, яка відбудеться 20 квітня. Захід пройде під гаслом «Повний розквіт», мабуть, таким чином компанія підкреслила, що нас чекають чимало весняних новинок. Серед найбільш очікуваних новинок презентації Apple – оновлений iPad Pro, пошукові маячки AirTags, нові Mac на ARM (наприклад, iMac) і багато чого ще. Не факт, що всі ці пристрої дійсно будуть представлені, але Apple не залишила нас без весняної презентації, і це круто.

Пришла весна и в жизнь ваших четвероногих питомцев пришла одна небольшая, но неприятная проблема – это клещи. Но выход есть всегда и компания INVET UA предлагает прекрасное решение от аргентинской компании Zoovetкраплі від бліх та кліщів Фіп Форте (есть 5 вариантов в зависимости от веса вашего питомца). С полным ассортиментом можно ознакомиться и заказать можно в интернет-магазине компании.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Apple говорить, що це неможливо, а стартап з США почав міняти акумулятори AirPods

Де дивитися презентацію Apple 20 квітня?

Останні три презентації Apple провела онлайн, такий же формат компанія вибрала для WWDC 2021, так що презентація 20 квітня теж буде в запису, принаймні в Apple Park нікого не запрошують. Може воно й на краще, оскільки такі презентації Apple виходять максимально інформативними та менш затягнутими, ніж звичайними. При цьому вони не менш видовищні.

Що покажуть на презентації Apple?

AirTags

Один з концептів AirTags, ніхто поки не знає, як вони виглядають

Очікується, що одним з головних нових пристроїв заходу стане AirTag, аксесуар Apple для відстеження предметів, про який давно ходять чутки. Він буде працювати з додатком Локатор та може бути прикріплений до чого завгодно, а за допомогою зашифрованих сигналів, отриманих від найближчих iPhone, маячок надасть можливість відстежувати предмети, втрачені в громадських місцях, навіть якщо у них пропало підключення до мережі.

Новий iPad Pro і iPad mini 6

Зазвичай навесні Apple оновлює iPad – наприклад, минулого року компанія презентувала нове покоління iPad Pro. Так що цілком ймовірно, що на презентації 20 квітня можуть з’явитися оновлені iPad Pro 2021 і iPad mini 6. У новому iPad Pro буде використовуватися mini-LED дисплей для поліпшення якості зображення, включаючи високий рівень контрастності та просунуту кольору.

Крім того, це буде перший планшет Apple з чіпом, який за потужністю буде порівнянний з системою на чіпі M1, встановленої в Mac.

Головною фішкою нового iPad Pro стане чіп A14X і mini-LED дисплей

Не так давно з’явилися повідомлення про брак mini-LED панелей через виробничі проблеми. Це може привести або до затримки продажів iPad Pro, або до обмеження поставок. Так що готуємося до дефіциту.

iPad mini шостого покоління може мати більший 9-дюймовий дисплей, але при цьому розміри планшета залишаться або такими ж, або будуть менше.

Новий iMac 2021 та MacBook Pro 14

Оскільки Apple потрібно якомога швидше перевести всі свої комп’ютери на архітектуру ARM, компанія також може показати один або кілька нових Mac на презентації. Найбільше в нашому чаті в Telegram чекають 24-дюймовий iMac, який, за чутками, буде оснащений процесором M1 та пропонуватися в різних колірних варіантах. Також може з’явитися спеціальна версія iMac з 32-дюймовим екраном, який замінить iMac Pro, продажі якого згорнули минулого місяця.

У 14-дюймового MacBook Pro також є шанси на появу, це буде більш потужний ноутбук з чіпом M1X. Великий 14-дюймовий дисплей не вплине на фізичний розмір ноутбука, через те, що бічні рамки екрану будуть тонше.

Можливі також анонси нових AirPods, в тому числі «AirPods 3», «AirPods Pro lite» або «AirPods X», їх називають по різному. З початку року було чимало витоків на цю тему, в тому числі з’явилися перші реальні фото AirPods 3.

З великою впевненістю можна сказати, що це AirPods 3

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Ганьба! Apple не змогла, а Xiaomi зробила зарядку AirPower. Але чи буде вона вибухати?

Оновлення Apple TV також давно назріло, але це може бути просто косметичний апдейт з поліпшенням технічних характеристик, а не пропозицією нових функцій. Нарешті, є шанс, що Apple представить на багато користувачів режим використання Apple Card або оголосить про розширення фінансового продукту на новій території. Наприклад, в Україні. А ви чого чекаєте найбільше від презентації Apple? Розкажіть в коментарях!