Home / новини / Японський мільярдер Юсаку Маедзава вибере вісім осіб для польоту до Місяця

Японський мільярдер Юсаку Маедзава вибере вісім осіб для польоту до Місяця

Юсаку Маедзава стане першим космічним туристом компанії SpaceX. У польоті він буде не один – разом з ним на орбіту полетять ще 8 пасажирів, яких він запросить.

HI 98130 — это водонепроницаемым тестер, который предлагает высокую точность измерений рН, ЕС, TDS и температуры и все это одним прибором! И что самое приятное — вам отныне не надо менять приборы в ваших ежедневных измерениях. У этого по сути плавающего ph-метра достаточно большой для его размеров ЖК- дисплей, также есть автостоп.

Бізнесмен викупив всі місця, тому подорож для його гостей буде безкоштовним.

Юсаку Маедзава опублікував відео, в якому повідомив, що кандидати повинні відповідати двом критеріям: вони повинні просувати «будь-яку діяльність», якою займаються, щоб «допомогти людям і зробити більше для суспільства», і «бути готовими підтримувати інших членів екіпажу, які поділяють подібні прагнення ».

Також мільярдер хоче, щоб до нього приєдналися «люди з самих різних верств суспільства».

Маедзава розповів, що планував запросити в подорож на ракеті Starship «художників», але потім задумався над визначенням цього терміна і скорегував проєкт, щоб «дати шанс людям з усього світу».

Коли туристи полетять на місяць?

#dearMoon Project – запланована місячна туристична місія, яка профінансована японським мільярдером і колекціонером Юсаку Маедзавой.

Ключовим компонентом місії є приватний космічний політ за участю Маедзави та ще кількох людей на борту космічного корабля SpaceX Starship, що летів навколомісячною траєкторією та облетить Місяць.

Місія запланована на 2023 рік. В останній раз люди побували на Місяці в 1972 році. [via ain]