Home / новини / Monobank анонсував чотири нових проєкти, включаючи карту в біткоінах та можливість торгувати американськими акціями

Monobank анонсував чотири нових проєкти, включаючи карту в біткоінах та можливість торгувати американськими акціями

Співзасновник проєкту Monobank Олег Горохівський анонсував у своєму telegram-каналі відразу чотири нових проєкти, які перебувають на різних рівнях готовності. З найцікавіших можливостей варто відзначити карту в біткоінах, яку в банку розраховують запустити вже в поточному місяці та інтеграція з провідним американським майданчиком з торгівлі цінними паперами (тут орієнтовний термін запуску – осінь).

Розлука з господарем — ще одна зі стресових ситуацій, на яку слід звернути увагу власникам чотирилапих. І ось що треба робити власникам:🐕 перед виходом з дому — прогулянка, принаймні на 30 хвилин, з улюбленими активностями;🐕 після повернення з прогулянки — вихід з дому не раніше, ніж через 15 хвилин;🐕 дати їстівний гризак перед початком приготування до виходу з дому;🐕 контролювати власні емоції — не прощатися та не вітатися занадто емоційно після повернення додому;🐕 залишити на підстилці запах господаря. Дати 💊 Зілкене за 1,5-2 години перед виходом. Придбати можна в офіційного дистриб’ютора в Україні – в інтернет-магазині компанії INVET UA.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Как TikTok шпионит за каждым пользователем. Такого даже Instagram себе не позволяет

«Анонсую ті проєкти, над якими ми зараз активно працюємо. Будемо тепер чекати їх разом ;)», – поділився Олег Гороховський.

  1. Інтеграція з криптобіржею. Карта в біткоінах та можливість просто, зручно та прозоро купувати та продавати биток.

Статус: розробка завершена, чекаємо узгодження НБУ.
Орієнтовний час релізу: липень.

  1. e-SIM. Глибока інтеграція з мобільним оператором. Все буде просто та красиво.

Статус: Закінчується розробка.
Орієнтовний час релізу: серпень.

  1. Еквайринг здорової людини. Прекрасний, зручний доброзичливий та дуже простий еквайринг без залізяк та геморою.

Статус: активна розробка.
Орієнтовний час релізу: липень-серпень.

  1. Акції. Глибока інтеграція з провідним американським майданчиком з торгівлі цінними паперами. Те, що запитують найбільше.

Статус: активна розробка.
Орієнтовний час релізу: осінь 2021.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Японський мільярдер Юсаку Маедзава вибере вісім осіб для польоту до Місяця

Нагадаємо, що у квітні поточного року Monobank отримав масштабне функціональне оновлення та оголосив, що картами банку щодня користується близько 1,3 млн користувачів, а загальна кількість власників карток банку перевалило за позначку 3,5 млн осіб. [via Олег Горохівский]