Home / tech / samsung / Що показала Samsung на презентації 14 січня: Galaxy S21, S21 Ultra, навушники і мітка SmartTag

Що показала Samsung на презентації 14 січня: Galaxy S21, S21 Ultra, навушники і мітка SmartTag

Цей день настав. Samsung офіційно представила відразу кілька пристроїв. Серед них: три флагманських смартфона Galaxy S21, бездротові навушники Galaxy Buds Pro і смарт-мітка Galaxy SmartTag. Отже, розбираємося, що до чого.

Лабораторный спектрофотометр DR 3900

Лабораторные спектрофотометры пополнились компактным настольным VIS спектрофотометром DR 3900 с технологией RFID служит для получения надежных и легко отслеживаемых результатов измерений в процессе рутинного анализа и в пользовательских приложениях. Эта система предоставляется точные результаты, помогая оператору начиная с отбора и подготовки образцов к исследованиям и заканчивая документацией. С помощью технологии RFID можно полностью проследить за вашими образцами и вернуться к точке отбора проб.

Samsung Galaxy S21, Galaxy S21+ та Galaxy S21 Ultra

Як і очікували, не-Ultra версії отримали оновлену потрійну камеру в новому дизайні. Рамки навколо дисплея стали трохи тонше. По суті, це всі зовнішні зміни.

Новинки отримали AMOLED-дисплеї з трьома різними діагоналями: 6.2, 6.7 і 6.8 дюйма відповідно. Частота оновлення динамічна — від 48 до 120 Гц (від 10 Гц до 120 Гц у Galaxy S21 Ultra). Вона змінюється в залежності від контенту і потрібна для економії батареї.

Поліпшили технологію Eye Comfort Shield для зниження навантаження світіння екрана на очі користувача.

За продуктивність відповідає топовий 5-нм процесор Exynos 2100: він швидше минулого покоління на 20%, а графіка на 35%. ШІ-процесори у 2 рази потужніша.

Сканер відбитків пальців під екраном став в 1,7 раза більше за площею в порівнянні з минулою версією.

Тепер докладніше про камери.

Galaxy S21 і Galaxy S21 +. Тут три фотомодулі: ширококутний на 12 МП, надширококутний на 12 МП і телефото на 64 МП.

Дуже сильно попрацювали над відео. З’явилася кінематографічна зйомка та режим 8К з поліпшеною стабілізацією Super Steady з частотою 30/60 кадрів / с. Додалася функція Director’s View:

Контролюйте весь процес зйомки — виберіть правильний кут, сфокусуйтеся на об’єктах і перемикніться на іншу камеру, не перериваючи зйомку. Використовуйте попередній перегляд в реальному часі для зміни ракурсу, масштабування, збільшити та наблизити, не втрачаючи ні миті. Vlogger View, яка дозволяє записувати відео з фронтальним і основний камери одночасно.

У режимі Pro Video можна записувати звук на кілька мікрофонів. Galaxy S21 Ultra. Тут чотири камери: ширококутна на 108 МП, ультраширококутна на 12 МП і подвійна телефото на 10 МП.

Всі камери, включаючи фронтальну, в цьому смартфоні вміють знімати в 4K 60 FPS.

З’явилася функція Space Zoom: один оптичний 3-кратний і один оптичний 10-кратний об’єктив забезпечують 100-кратне наближення без істотної втрати якості (це ще потрібно буде перевірити).

Помітно поліпшили зйомку в нічному режимі і прокачали шумозаглушення.

Крім того, Samsung Galaxy S21 Ultra підтримує перо S-Pen. Це одне з головних нововведень в лінійці S.

Технічні характеристики наступні:

Нарешті, корейці прибрали з комплекту новинок зарядку і навушники. Пояснили це турботою про екологію і тим, що у давніх користувачів вже є ці аксесуари.

Ціни:

▪️ Samsung Galaxy S21: від $ 799.

▪️ Samsung Galaxy S21+: від $ 999.

▪️ Samsung Galaxy S21 Ultra: від $ 1199.

Samsung Galaxy Buds Pro

Разом з флагманськими смартфонами Samsung показала нові бездротові навушники Galaxy Buds Pro.

Вони отримали поліпшену систему з трьома мікрофонами і вібраційним датчиком кісткової провідності (Voice Pickup Unit, VPU), в тому числі з новим високочутливим мікрофоном зі збільшеним відношенням сигнал / шум.

Також впровадили систему активного шумозаглушення, яка глушить до 99% шумів.

За звук відповідає поліпшена двополосна акустична система з 11-мм низькочастотних і 6,5-мм високочастотним динаміками. А функція Ambient Sound дозволяє підсилити голос співрозмовника на 20 дБ. Функція Voice Detect автоматично вимикає шумодав і приглушує музику під час розмови.

Є захист від вологи за стандартом IPX7 (працюють до 30 хвилин на глибині до 1 метра).

Крім того, новинка підтримує режим 360 Audio: завдяки технології Dolby Head TrackingT компанія реалізувала об’ємне звучання на рівні кінотеатрів.

Технічні характеристики наступні:

Ціна: $ 199,99

Samsung Galaxy SmartTag

Чутки підтвердилися. Компанія дійсно зробила Bluetooth-локатор Galaxy SmartTag.

Мітка працює в автономному режимі, не що залежить від смартфонів. Вона відправляє сигнал Bluetooth Low Energy (BLE), щоб його могли виявити знаходяться поблизу пристрою Galaxy. Після виявлення мітки гаджет відправить інформацію про її місцезнаходження в SmartThings Find, де її зможете побачити ви.

Бонус-фіча: якщо втратили смартфон, двічі натисніть на SmartTag, і тоді він видасть звуковий сигнал.

Ціна: $29