Home / tech / samsung / Samsung показала, як можуть виглядати її майбутні пристрої зі складними дисплеями

Samsung показала, як можуть виглядати її майбутні пристрої зі складними дисплеями

У рамках виставки CES 2022 Samsung розповіла про свої напрацювання в галузі гнучких дисплеїв та продемонструвала концептуальні пристрої, які використовують нові типи екранів. Крім смартфонів з екранами, що складаються втричі, які вже мало кого дивують, корейський техногігант показав дисплеї для гнучких ноутбуків, які компанія називає Flex Note, а також прототип смартфона з висувною панеллю.

Прості та випробувані методики компанії НАСН заслужили широке визнання по всьому світу як у досвідчених аналітиків, так і у непрофесійних користувачів. Промислові аналізатори НАСН призначені для безперервної роботи, мають величезний ресурс, прості у використанні, відрізняються низькою витратою реагентів і вимагають мінімального обслуговування. Досконалі портативні та лабораторні прилади з запрограмованими методиками аналізу в поєднанні з готовими до вживання, дозованими реактивами скорочують час аналізу і зводять ймовірність помилки вимірювань до мінімуму.

Flex Note розкладається, перетворюючись на величезний 17,3-дюймовий планшет – при складанні навпіл він перетворюється на подобу звичайного 13-дюймового ноутбука, в якому місце клавіатурної панелі займає сенсорний OLED-екран. Пристрій виглядає настільки опрацьованим, що змушує повірити, що Samsung випустить щось подібне до ринку в недалекому майбутньому.

Пристрої Flex G являють собою планшетні комп’ютери, що складаються втричі. Модель більшого розміру в розкладеному вигляді має діагональ 12,4 дюйма, у той час, як компактніший пристрій у розкладеному вигляді пропонує користувачеві 7,2-дюймовий екран. При складанні втричі такий пристрій є гранично компактним смартфоном.

Flex Sidable є, на перший погляд, звичайним смартфоном. Однак він може похвалитися дисплеєм, що розширюється, який при розкритті збільшується приблизно на 50%. Таким чином, користувач отримує додаткову робочу область, яка дозволяє здійснювати ряд дій, не відволікаючись від основного завдання. Крім того, Samsung продемонструвала пристрій, дисплей якого може згортатися трубою.

Варто відзначити, що йдеться про концептуальні пристрої, багато з яких не вийдуть на споживчий ринок. У цьому випадку Samsung демонструє свої досягнення у галузі розробки гнучких екранів, а не кінцеві продукти, з якими вона має намір підкорювати ринок.