Home / tech / samsung / Samsung показала гнучкий смартфон-розкладачку Galaxy Z Flip [відео]

Samsung показала гнучкий смартфон-розкладачку Galaxy Z Flip [відео]

11 лютого 2020 року компанія Samsung провела свій івент Unpacked, на якому представила ряд нових моделей. Як і очікувалося, однією з новинок став смартфон-розкладачка Galaxy Z Flip – його на презентації показали першим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Эксперты: Samsung Galaxy Buds лучше AirPods

У компанії відзначають, що смартфон отримав «перший у світі екран з гнучкого скла». Його 6.7-дюймовий екран складається вдвічі, до розмірів невеликого гаманця або пудрениці. За даними компанії, дисплей може витримати до 200 000 циклів складання-розкладання.

Galaxy Z Flip отримав дисплей Infinity-O, створений з запатентованого гнучкого скла Ultra Thin Glass, UTG. Його співвідношення сторін: 21.9: 9 і у нього є виріз по центру. Смартфон складається завдяки подвійному шарнірному механізму, завдяки цьому девайс можна розкладати під різними кутами, як кришку ноутбука.

Якщо пристрій розгорнути під кутом в 90 градусів, автоматично включиться режим Flex: дисплей розділиться на два екрани, кожен з них можна використовувати для різного контенту. Але поки що він працює з обмеженнями та сумісний тільки зі стандартною камерою, галереєю, в режимі сну і Google Duo. У компанії обіцяють, що пізніше в цьому режимі можна буде використовувати більше програм.

У складеному вигляді інформація типу дати, часу, рівня зарядки виводиться на зовнішній дисплей. На дзвінки можна відповідати, не розкладаючи пристрій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Samsung просит не отменять предзаказы на Galaxy Fold

Ціни на Galaxy Z Flip в США будуть на рівні $ 1380, поставки почнуться з 14 лютого 2020 року. Ціни для України поки не повідомляються. [via ain]