Home / apple / Чи правда, що Apple Watch можуть вибухнути прямо на зап’ясті?

Чи правда, що Apple Watch можуть вибухнути прямо на зап’ясті?

Думаю, всі чули історії про те, як смартфони вибухали в руках своїх користувачів. Причини можуть бути різні: виробничий дефект, фізичний вплив на батарею, використання неякісних аксесуарів для зарядки та багато іншого. Водночас часто справа не доходить до таких сумних наслідків. Зазвичай батарейка просто набухає і просто ламає екран вашого девайса.

  • Корпорація HACH пропонує готові рішення для польового, лабораторного і промислового аналізу. ТОВ ЕКОІНСТРУМЕНТ-КИЇВ – офіційний дистриб’ютор фірми HACH в Україні (Київ). Сервісний центр ЕКОІНСТРУМЕНТ авторизований виробником на проведення пуско-налагоджувальних робіт, сервісне обслуговування і ремонт продукції фірми HACH. ТОВ ЕКОІНСТРУМЕНТ надає власну і забезпечує фірмову гарантію на продукцію фірми HACH.

З розумним годинником справа так само, оскільки батарея в них не сильно відрізняється від телефону. Однак, якщо смартфон часто лежить у сумці або на столі, то Apple Watch знаходяться на зап’ясті, що може мати більше негативних наслідків.

Як і будь-який інший гаджет, Apple Watch не позбавлений недоліків. З року в рік користувачі скаржаться на недостатню ємність акумулятора та відсутність деяких фіч, на кшталт сторонніх циферблатів або деяких датчиків. Однак, коли справа стосується серйозних дефектів, які можуть завдати шкоди здоров’ю, у користувачів виникають великі питання.

Суд проти Apple

Буквально днями власники розумного годинника компанії Apple подали до суду груповий позов, де звинуватили компанію в наявності серйозного дефекту корпусу, через який Apple Watch можуть вибухнути будь-якої миті. Це пов’язано з пристроєм самого гаджета, так як виробник просто не залишив достатньо місця для акумулятора. Користувачі хочуть, щоб компанія публічно визнала дефекти годинника та відшкодувала всім збитки та збитки у розмірі 5 мільйонів доларів.

Користувачі подали до суду через акумулятор Apple Watch.

Зокрема, в позові зазначено той факт, що в смарт-годинниках Apple Watch нібито відсутнє будь-яке «теплове або інше рішення для запобігання та/або зменшення небезпеки від’єднання, руйнування або тріщини екрану годинника внаслідок недостатнього простору, виділеного у пристрої для прямокутної батареї».

Проблеми Apple Watch

Подібна проблема існує в Apple Watch ще з самого моменту їхнього анонсу у 2015 році. В основному проблема стосувалася власників Apple Watch Series 0, всіх моделей та розмірів, а також спортивних Apple Watch Series 2 42 мм з алюмінієвим корпусом. Як рішення Apple запропонувала повну заміну годинника, всупереч закінчення терміну гарантії.

Дисплей Apple Watch відшарувався через набряклий акумулятор.

Не знаю, що зробили купертинівці, але з появою Apple Watch Series 3 проблема залишилася незмінною. На офіційному форумі компанії досі з’являються повідомлення про розумний годинник, що вибухають самі по собі:

Мої Apple Watch Series 3, 42 мм вибухнули на зап’ясті, поки я тихо сидів. Ні, годинник не спалахнув, у них просто розбився екран, — пише один із власників.

Причому друзі таких історій на форумах можна знайти дуже багато. Ось, наприклад, ще один випадок із Бразилії, датований 2019 роком, де чоловік скаржиться на раптовий вибух:

У кого була подібна проблема з Apple Watch? Я живу в Бразилії, годинник коштує тут у 3 рази більше за мінімальну зарплату. Дуже шкода, що така дорога річ може зламатися. Мій друг звертався з цим випадком до магазину США, але співробітники йому ніяк не допомогли. Крім Apple Watch у мене є ще 8 яблучних гаджетів, і незабаром я маю намір віддати свою перевагу Dell або Samsung.

Як аргумент за вибух чоловік говорить про крихти на ремінці.

Дані за поломку Apple Watch пізніших версій знайти не вдалося, але подивіться на проблему трохи з іншого боку. Троячки досі доступні до покупки майже у всіх магазинах, а це означає, що ризик потрапити під подібний випадок аж надто великий.

Власники розумної техніки стверджують, що купертинівці просто ігнорують їхні скарги та не збираються робити жодних дій із цього дроту. Отже, якщо ви потрапите в подібну ситуацію, далеко не факт, що компанія піде на зустріч і замінить пристрій. Швидше навпаки, велика ймовірність, що вам доведеться просто змиритися з поломкою та придбати новий гаджет.

Як правильно заряджати Apple Watch

Попри той факт, що проблема стосується дефекту корпусу, а не самої літій-іонної батареї, профілактика акумулятора, що зношується, — найкраще, що ми можемо запропонувати вам на цей час.

Перше, що хочеться сказати в подібних випадках – заряджайте Apple Watch тільки за допомогою якісних аксесуарів. Найкращим рішенням буде рідний кабель, що йде в комплекті з годинником. Не використовуйте потріскані, рвані, зламані адаптери та дроти, це може принести вам багато бід.

З MagSafe треба бути вдвічі акуратнішими. Все-таки iPhone поруч

Друге — на офіційному сайті Apple попереджає своїх користувачів про необхідність зарядки Apple Watch у сухому, добре провітрюваному приміщенні. В іншому випадку це може призвести до пожежі, ураження електричним струмом, травм, пошкодження годинника або речей, які можуть опинитися поблизу.

Третє – уникайте контакту Apple Watch з нагрітими поверхнями. Якщо пристрій підключено до джерела живлення, не слід класти їх під подушку. Плюс, якщо ви виявили, що годинник нагрівся занадто сильно, обов’язково зніміть його із зарядки.