Home / новини / Ганьба! Apple не змогла, а Xiaomi зробила зарядку AirPower. Але чи буде вона вибухати?

Ганьба! Apple не змогла, а Xiaomi зробила зарядку AirPower. Але чи буде вона вибухати?

Таке не соромно показати зі сцени.

Цікаво виходить … Раніше величезна кількість китайських виробників просто копіювали західні товари. Потім почали з’являтися великі виробники і їх копіювання було вже не сліпим, а дуже акуратним, але все одно досить помітним. Тепер вийшло так, що найбільша компанія у світі близько двох років намагалася створити щось, а потім опустила руки, відмовившись від проєкту, але ідея не пропала. Так ідею Apple змогла реалізувати Xiaomi. Нехай вона теж велика, але у неї точно немає таких ресурсів, як у купертіновців. І хто тут виявився наздоганяє? Найбільше інтересу викликає те, що Apple відмовилася від виробництва на останній стадії, коли навіть в коробці з iPhone XR лежала брошура, в якій говорилося, що його можна заряджати за допомогою AirPower. Може бути це просто небезпечно, і тому від проєкту вирішили відмовитися? Але тоді що робить Xiaomi?

Препарат Фіп Форте – ектопаразитицид, до складу якого входять діючі речовини флуазурон, імідаклоприд та перметрин. Препарат має інсекто-акарицидну дію на блохи (Ctenocephalides canis), воші (Linognathus setosus), волосоїди (Trichodecles canis), іксодові кліщі (Ixodes sppRhipicephalus spp., Dermacentor spp.), саркоптоїдні кліщі (Sarcoptes canis, Notoedrescati), та хейлетидні кліщі (Cheyletiellajasguri). Купити препарат можна в офіційного дистриб’ютора в Україні – компанії Invet UA, більше інформації на сайті компанії.

Нова бездротова зарядка від Xiaomi

Серед прихильників Apple зарядний пристрій AirPower, яке повинно було працювати за принципом “кинь куди завгодно”, отримало напівміфічний статус, оскільки воно було оголошено і відкладено на невизначений термін, перш ніж його безцеремонно викинули.

З чуток, від гаджета відмовилися через те, що він виходив занадто дорогим і мав проблеми з перегрівом. Саме ці труднощі так і не змогли подолати інженери компанії. Невідомо як, але їх колеги з Xiaomi змогли реалізувати задумане. Головне, щоб було це не на шкоду безпеки.

Чи можна заряджати телефон на всій поверхні зарядки?

Представлена Xiaomi зарядка, поряд з різними іншими продуктами та інноваціями, виглядає дуже привабливою і використовує 19 різних бездротових індукційних котушок Qi під однією кришкою. Це дозволяє розмістити смартфон на будь-якій точці поверхні та він буде заряджатися. З таким гаджетом поняття “розташувати телефон на бездротової зарядки” має піти в минуле.

Так Xiaomi Mi AirPower виглядає зсередини.

Тут же можна заряджати та інші пристрої. Головне, щоб вони просто лежали на майданчику. Вона сама зрозуміє, яку котушку активувати, щоб вона була ближче всього до відповідної котушці заряджається пристрою. Всього можна заряджати три різних пристрої Qi одночасно.

Xiaomi стверджує, що витратила два роки на подолання проблеми надлишкового тепла. Система, як повідомляється, безшумна. Був прилад Zens Liberty, який міг працювати так само, але у нього був потужний вентилятор, який було виразно чути.

Таке намагалася зробити Apple, але не змогла. Або передумала … Або і те, і інше.

Як швидко можна зарядити смартфон?

Максимальна потужність, що подається на один пристрій, становить 20 Вт або 60 Вт на всі три гаджети, що досить непогано. Далеко не всі смартфони можуть заряджатися без проводів з більшою потужністю. Підставка для бездротової зарядки в Китаї буде коштувати 599 юанів, що становить близько 2 550 гривень за курсом на момент підготовки статті.

Хоча Xiaomi є першим великим виробником телефонів, який скопіював дизайн Apple і першим випустив його, їй не можна приписати лаври першопрохідців. Постачальник під назвою Aira розробив систему з серією взаємопов’язаних перекриваються котушок Qi, яка дебютувала в базовій станції Nomad Pro. Ви можете отримати це зарядний пристрій за 200 доларів з можливістю установки окремого модуля для Apple Watch. Zens Liberty, про яку я говорив вище, теж коштує приблизно стільки ж, що робить її дуже дорогим аксесуаром.

Були ще такі універсальні зарядки, але вони не працювали «в будь-якому місці»

Найпотужніша бездротова зарядка

На презентації також було продемонстровано 80-ватна зарядний пристрій Qi для одного пристрою. Це еволюція технології, яку компанія продемонструвала минулого року, тепер вона сумісна з останнім телефоном Mi 11 Pro. Xiaomi стверджує, що така зарядка може повністю наповнити енергією телефон всього за 19 хвилин і майже так само ефективна, як провідна зарядка. 80 Вт – це більше, ніж у 50-ватного зарядного пристрою Warp Charger, яке OnePlus кілька днів тому представила для OnePlus 9 Pro.

Такий аксесуар буде продаватися за ціною 499 юанів (приблизно 2 125 гривень). Він буде комплектуватися адаптером живлення на 120 Вт, який сам по собі коштує дорого. Приємно, що така зарядна станція підтримує живлення смартфона як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні.

Така зарядка теж гідна місця в програмі презентації.

Автоматична бездротова зарядка Xiaomi

Приблизно в середині минулого року Xiaomi випустила ще одну цікаву і технологічну бездротову зарядку. При ціні приблизно 2 580 гривень вона поставлялася з однією котушкою, але розташована остання була на підвісі. Суть аксесуара полягала в тому, що на великий майданчик можна було покласти смартфон і котушка сама знаходила найбільш вигідне становище для зарядки.

Технічно можна сказати, що в тому приладі зарядка теж працювала в будь-якій точці поверхні, але живити одночасно два гаджети було не можна. Зате можна було залишити їх, наприклад, на ніч, і як тільки один з них повністю заряджався, котушка “їхала” до другого. Така концепція теж була досить цікавою, але так і не отримала розвитку.