AirPods – це крутий пристрій. Адже саме вони змінили наше уявлення про бездротових навушників. Вони підкорили серця мільйонів користувачів своєю зручністю, в результаті ставши найбільш продаваними Bluetooth-навушниками. Ну хто ще міг домогтися такого успіху? Тільки Apple. Але ж AirPods неідеальні. Вони – принаймні перші два покоління – не спромоглись забезпечити більш-менш якісний звук через особливості свого форм-фактора. Але якщо з цим можна змиритися, то ось з ненадійними акумуляторами, знос яких рівносильні втрати самих навушників, миритися не хотів ніхто. Особливо творці стартапу Podswap.
Треба зауважити, що кліщі присмоктуються до шкіри собаки не тільки в сезон, але й в інші періоди року. Є випадки, коли собаки були заражені укусом кліща в самий розпал зими. Досить для цього принести з лісу ялинову гілочку зі сплячим кліщем, він в теплому приміщенні прокинеться і знайде свій притулок на собаці. Кліщі можуть бути як в лісі, так і просто на вулиці, де ви вигулюєте свого вихованця. Тож подбати про здоров’я свого собаки слід заздалегідь. Й допоможе у цьому протипаразитарний препарат Фіп Форте від аргентинської компанії Zoovet – купуйте в інтернет-магазині vetapteka.invet.ua.
ЧИТАТИ ТАКОЖ: «Вони виправлять все»: що чекати від Apple в цьому році?
З самого початку Apple стверджувала, що замінити акумулятори в AirPods неможливо. Тому компанія фактично прирівнювала повний знос цього компонента за вихід навушників з ладу. А все, що пропонувалося користувачам, – купити нові навушники, які в Купертіно почали дбайливо пропонувати окремо від зарядного футляра, щоб дати людям можливість заощадити. Але студентки Каліфорнійського університету Емілі Альперт і Емма Стрітцінгер вирішили, що AirPods не повинні бути одноразовим аксесуаром і почали міняти їх батареї.
Як поміняти AirPods?
Спочатку дівчатка спробували розібрати AirPods і замінити батарею самостійно, але прийшли до висновку, що конструктивний пристрій не зможе відремонтувати навушники. Принаймні, вручну. Тому вони розробили спеціального робота, який виявився спритнішим, ніж люди, і дозволив поставити заміну акумуляторів на потік. Але замість того, щоб відкривати свої сервісні майстерні та заробляти на заміні акумуляторів AirPods, так би мовити, в роздріб, дівчата запропонували користувачам більш зручний варіант, ніж звертатися за ремонтом.
Вони запропонували сервіс по заміні самих AirPods цілком. Схема передбачає здачу навушників кожним звернулися користувачем, відновлення, дезінфекцію і повернення AirPods в «оборот». Ось як це відбувається:
- Користувач оплачує послугу із заміни (60 доларів);
- Йому висилають підмінні AirPods, які пройшли процедуру заміни батареї;
- Користувач висилає в Podswap свої AirPods;
- Інженери Podswap дезінфікують AirPods, відновлюють і відправляють наступного клієнта.
Podswap використовує акумулятори фірми Aucopo. Це ті ж самі акумулятори, якими Apple сама комплектує AirPods. Правда, за замовчуванням навушники першого та другого покоління оснащуються батареями на 93 мВт * год, а Podswap використовує трохи більш ємкі рішення – на 95 мВт * год. Складно сказати, чи є вони оригінальними, але, за словами інженерів iFixit, які замовили заміну в Podswap, AirPods дійсно знову стали тримати зарядку стільки ж, скільки тримали нові навушники. Тому сенс в такій послузі дійсно є.
Замінити акумулятор AirPods
За власним визнанням засновниць Podswap, їх бізнес фактично залежить від кількості доступних в наявності AirPods. Попри те що у дівчат завжди є певний запас навушників, вони вважають за краще спочатку відправляти підмінний екземпляр клієнту, а не навпаки, щоб уникнути дефіциту. За їх словами, все це – екземпляри, які їм прислали самі користувачі. Ці навушники пройшли ретельну дезінфекцію, тому побоюватися за їх чистоту не слід. А ось ознаки використання на них дійсно можуть бути.
Як йдеться на сайті Podswap, підмінні AirPods, які стартап відправляє користувачам, можуть мати дрібні подряпини та друга ознаки того, що навушники побували у вжитку. Правда, це жодною мірою не впливає ні на звучання, ні на інші функції AirPods. Крім того, на їх корпусах відсутні ознаки ремонту. Тобто виявити по відремонтованим навушникам, що вони пройшли процедуру заміни акумулятора, неможливо, запевняють засновниці стартапу.
ЧИТАТИ ТАКОЖ: Рекламодавці йдуть з iOS на Android через заборону на стеження. Добре це чи погано?
Комусь може здатися дивним, навіщо взагалі цим займатися, адже заміна AirPods на нові стоїть 138 доларів США, а за ці гроші ви отримуєте абсолютно нові навушники. Це так, але Podswap пропонує те ж саме вдвічі дешевше. Тобто ви платите 60 доларів не за один навушник, а за пару, й для багатьох це може стати реальним доказом на користь того, щоб скористатися послугами стартапу. У будь-якому разі, якщо навушники приходять в хорошому стані та повністю справні, то чому б і ні?