
Так, це правда. Apple зробила неможливе та оснастила iPad Pro процесором M1. У Купертіно вирішили не скромничати та просто укомплектували планшет комп’ютерним чіпсетом, вивівши його продуктивність і функціональні можливості на якісно новий рівень. Попри те, що ми з самого початку передбачали, що в основі процесора для iPad Pro буде лежати M1, ми розраховували, що Apple все-таки назве його A14X Bionic – в стилістиці «каменів» попередніх поколінь. Але, зробивши ставку на M1, компанія показала, що перейшла на новий щабель у розвитку фірмових планшетів.
HI 70007 L/C – це калібрувальний буфер вищої якості рН 7,01, що поставляється з сертифікатом аналізу. Для забезпечення якості, калібрувальні буфери компанії HANNA Instruments розливаються та герметично закриваються в пляшки із захистом від несанкціонованого відкривання і мають чітко позначені на етикетці номер партії та термін придатності. Лінійка калібрувальних буферів компанії HANNA Instruments була спеціально розроблена, щоб в закупореній пляшці забезпечити термін придатності розчинів до 5 років з дати виготовлення. Більше буферних (калібрувальних) розчинів – на сайті офіційного дистриб’ютора в Україні компанії ЕкоІнструмент.
ЧИТАТИ ТАКОЖ: Опачки! Владельцы нового iPad Pro массово жалуются на хрупкий корпус
Оснастивши iPad Pro процесором M1, Apple показала, що більше не робить різниці між комп’ютерами та планшетами. Якщо раніше в Купертіно досить чітко розділяли їх, то тепер апаратно це одне і те ж пристрій. Що новий iMac, що MacBook Pro, що iPad Pro. Так, швидше за все, в їх основі лежать різні версії M1, але той факт, що Apple називає процесор одним ім’ям, говорить багато про що.
Характеристики iPad Pro 2021

Використання M1 дало iPad Pro 50-відсотковий приріст обчислювальної потужності в порівнянні з моделлю попереднього покоління, яка оснащувалася процесором A12Z Bionic. Звучить непогано. Але в порівнянні з iPad першого покоління все ще крутіше. Потужність новинки перевищує таку у дебютного планшета Apple в 1500 разів. Це неймовірний показник, але ж пройшло всього 10 років.
iPad Pro – це професійний комп’ютер, нехай і з сенсорним екраном. Тому йому належить великий обсяг вбудованої пам’яті. Тепер у продажу буде доступна версія з 2 ТБ накопичувача. Але це не найкрутіше. Відтепер Apple почала розкривати обсяг оперативної пам’яті, який у нових iPad Pro буде досягати 16 ГБ. Це як раз рівень MacBook Air і MacBook Pro. Адже з ними в одному ряду тепер стоїть новий планшет. Чи не так?
Потім завели стару пісню про лідар. Кажуть, він крутий. Ні, не так. Він дуже крутий. З його допомогою можна вести зйомку в темряві, створюючи портретні знімки, він підвищує швидкість і точність автофокусування, а ще дозволяє вести зйомку на зеленому тлі, в реальному часі підставляючи віртуальний фон або додаючи в кадр віртуальні об’єкти. В принципі, прикольно, але рядовим користувачам всі ці фішки потрібні як собаці п’ята нога – навіть як запаска не згодиться.
Чим iPad Pro 2021 краще iPad Pro 2020?

Дисплей поставили крутіше, ніж був у минулорічній версії. Це як й раніше Liquid Retina XDR-матриця, але вже не IPS. Тепер Apple використовує miniLED-технологію виробництва матриць. Це дозволило підтягнути якість передачі кольору (куди ще щось?), Наростити щільність пікселів і збільшити максимальну яскравість. Тепер це 1000 ніт в піке. Так, це все ще менше, ніж видають iPhone 12 при демонстрації HDR-контенту, але цілком непогано.
А ще завезли 5G. Тепер планшет зможе працювати в мережах п’ятого покоління там, де вони є. Для США передбачена окрема версія з підтримкою міліметрового стандарту мереж п’ятого покоління. На неї вказує спеціальна антена в бічній частині планшета. Попри те, що мережі 5G доступні не в усіх країнах, планшети з підтримкою технології супершвидкісної інтернету будуть поставлятися на всі ринки.
Скільки ж буде коштувати iPad Pro 2021?
У продаж iPad Pro 2021 надійде в другій половині травня. Про хвилі нічого не казали, тому швидше за все реліз відбудеться одночасно у всіх – або, принаймні, в більшості – країнах світу. У США його ціна складе 799 доларів за 11-дюймову версію і 1099 доларів – за 12,9-дюймову. Так, недешево, але враховуйте, що це майже що комп’ютер, за які Apple просить приблизно зіставні гроші.
ЧИТАТИ ТАКОЖ: Стоит ли iPad Pro тех денег, что за него просит Apple?
В Україні ціни, що логічно, дещо відрізняються від американських в більшу сторону. Це пов’язано з тим, що у нас в ціну відразу включається ПДВ, який складає 20%, а в Штатах його платять окремо. Втім, збільшення не можна назвати критичним. Базова версія iPad Pro з дисплеєм на 11 дюймів коштує 28 715 гривень, а ось сама топова – 12,9-дюймова з 2 ТБ пам’яті та SIM-картою – 75 845 гривень.