Home / tech / sony / Чекали на PlayStation 5? Ось як вона виглядає, про ціну стане відомо пізніше…

Чекали на PlayStation 5? Ось як вона виглядає, про ціну стане відомо пізніше…

Вчора компанія Sony на спеціальному онлайн-івенті Future of Gaming представила дизайн своєї нової консолі – PlayStation 5.

After wooden siding, aluminum siding was the most popular in North America back in the seventies of the last century. But, like in any other kind of products, aluminum siding has both its pros and cons. What pleases us is that there are much more advantages. Please see more services on Terrific Exterior site.

Покупцям будуть доступні дві версії: з дисководом (4К Blu-ray) і без (Digital Edition). Друга версія виглядає значно тонше. Хоча приставка на всіх зображеннях стоїть вертикально, її можна поставити і горизонтально — є спеціальна підставка.

Консоль отримає восьміядерний процесор AMD Zen 2 і відеокарту AMD RDNA потужністю 10,28 терафлопс, SSD на 825 ГБ (спеціальна надшвидка версія, яка прискорить завантаження ігор), оперативну пам’ять GDDR6, підтримку 8K.

Компанія також представила зарядну станцію для нових контролерів DualSense, HD-камеру, нову гарнітуру тощо.

В The Verge припускають, що версія без дисковода стане дешевше, але ніяких цін на нову консоль зараз немає. Як і на інші анонсовані аксесуари. Немає і точної дати анонси: відомо лише, що PlayStation 5 з’явиться в продажі ближче до кінця року.

На івенті Future of Gaming компанія Sony зробила акцент саме на іграх, нової консолі приділили зовсім мало часу. Було зроблено досить багато анонсів, ось трейлери деяких з них.

Hitman III / Дата виходу – січень 2021

Horizon Forbidden West

GTAV, ремастер / Дата виходу – 2021

Spider-Man: Miles Morales / Дата виходу – разом зі стартом продажу PS5.

Gran Turismo 7 / Дата виходу – разом зі стартом продажу PS5.