Home / apple / Apple Glass вирішать одну, але дуже серйозну проблему

Apple Glass вирішать одну, але дуже серйозну проблему

Apple Glass можуть виявитися досить привабливим рішенням, якщо навчаться підлаштовувати діоптрії

Розумні окуляри завжди були та залишаються одним з найбільш суперечливих типів пристроїв. З одного боку, складно придумати щось більш технічно просунуте і футуристичне, а, з іншого, зовсім незрозуміло, що з ними робити й в яких сценаріях вони можуть стати в пригоді. Тому, коли пішли чутки про те, що Apple збирається випустити власні смарт-окуляри, все трохи підбадьорилися. Адже якщо в Купертіно взялися за щось, значить, практично напевно буде добре. Інша справа, що для мене важлива тільки одна функція Apple Glass і, якщо вона буде реалізована, я куплю їх собі з імовірністю 100%.

Having lived in a large house with well-groomed surroundings for several years, customers were ready to move to a more secluded space with a strong connection with nature, trees, views of the bay, and wild greenery. The customer, being from Switzerland, requested that the design reflect elements of the Swiss style, combining modern solutions with classic structural elements and special attention to detail. Would you like to get acquainted with our other wood, aluminum, or Hardie siding projects? Then you should go to our website Terrific Exterior.

Я очкарик з прогресуючою міопією, яку в народі називають короткозорістю, і мені з певною періодичністю доводиться міняти лінзи, оскільки діоптрій вже не вистачає. Спочатку було -1, потім -1,5, потім -2 і за останні 10 років докотилося до -3,5. Не те щоб це було великою проблемою, але, по-перше, мені жах як не подобається займатися підбором нових лінз і оправ, а, по-друге, варто це відверто недешево.

Навіщо купувати Apple Glass?

Заміна окулярів може коштувати вам дорожче, ніж Apple Glass

Якщо ви носите окуляри, швидше за все, ви знаєте, що вкластися в цьому питанні у 2 тисячі гривень сьогодні досить складно. Звичайно, тут все залежить від якості лінз і виробника оправи, але якщо брати все не найдешевше, виходить приблизно 4-5 тисяч. Причому з кожним роком ціни ростуть, і якщо років 4 тому мої окуляри обійшлися мені у 2 700, то в кінці минулого — в ті самі 4 600, до яких мені пропонували ще додати якийсь напилення, що захищає лінзи від стирання, ще за одну тисячу.

Apple збирається розв’язати мою проблему і хоче навчити Apple Glass автоматично підлаштовуватися під зір користувача. Неважливо, чи буде у вас -3,5 як у мене чи +2, окуляри самостійно сконфігурує потрібну діоптрію, виміряють відстань між зіницями й налаштує все так, що ви будете просто бачити. Компанія вже отримала відповідний патент, а значить, в інженерів вже є уявлення про те, що і як доведеться робити.

Навіщо потрібні розумні окуляри?

Можливо, окуляри, які ви купуєте, коштують дешевше Apple Glass. Але ж Apple Glass – це розумний гаджет. Не забувайте про це

Я розумію, що немає ніяких гарантій, що перше покоління окулярів (втім, як і всі наступні) дійсно зможе налаштовувати діоптрії в автоматичному режимі. Але для мене це основне питання, тому що на інші я для себе вже відповів.

Якщо Apple Glass будуть коштувати 500 доларів, як і передбачають аналітики, то їх вартість буде порівнянна з витратами на окуляри. Адже деякі купують окуляри дорожче, ніж я. Значить, для них перехід на розумний гаджет взагалі буде непомітним.

В принципі, можна зробити корекцію зору, яка стоїть плюс-мінус як дві пари Apple Glass. Однак я поки на цю процедуру не наважуюсь за власної малодушності, та й не виключено, що мені, як і багатьом іншим, вона може бути протипоказана. Тому Apple Glass в цьому випадку є найменш інвазивним і найбільш зручним варіантом.

Але не потрібно забувати, що Apple Glass – це все-таки гаджет. Крім автоматичного підстроювання діоптрій я розраховую отримати від них можливість просунутої роботи з доповненою реальністю, наочну навігацію, ігри в AR і багато чого іншого. Ось за це я і готовий платити гроші, звичайно, за умови, що Apple зробить все саме так, як і описувалося в патентах.