Home / tech / samsung / Повний провал: Galaxy S20 Ultra програв iPhone 11 Pro в тесті камер

Повний провал: Galaxy S20 Ultra програв iPhone 11 Pro в тесті камер

Galaxy S20 Ultra коштує 1400 доларів, але зливає iPhone 11 Pro за 1000 доларів

Високі ціни — це одна з особливостей сучасних флагманів. Заданий Apple тренд досить швидко підхопили інші виробники, на прикладі iPhone X переконавшись, що є досить велика категорія споживачів, які готові заплатити за смартфон тисячу доларів і навіть більше. Але якщо китайським вендорам почати випуск апаратів дорожче тисячі доларів, враховуючи, що вони якраз зазвичай борються із завищеними цінами, було якось не з руки, то ось компаніям першого ешелону на кшталт Samsung ідея переплюнути iPhone припала до душі.

Лабораторные спектрофотометры пополнились компактным настольным VIS спектрофотометром DR3900 с технологией RFID служит для получения надежных и легко отслеживаемых результатов измерений в процессе рутинного анализа и в пользовательских приложениях.
Эта система предоставляется точные результаты, помогая оператору начиная с отбора и подготовки образцов к исследованиям и заканчивая документацией.
С помощью технологии RFID можно полностью проследить за вашими образцами и вернуться к точке отбора проб.
Номер партии и конечный срок действия TNT Plus тестов записываются благодаря 2D штрихкоду. RFID модуль считывает и отображает всю необходимую информацию с испытательного прибора. Более детальную информацию можно получить на сайте официального дистрибьютора в Украине — компании ЭкоИнструмент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Краса вимагає жертв. Що показав краш-тест гнучкого смартфона Samsung Galaxy Z Flip

Ймовірно, ви пам’ятаєте, що в цьому місяці Samsung представила свій найдорожчий смартфон лінійки Galaxy S – S20 Ultra. Він не тільки отримав саму продуктивну начинку в історії модельного ряду корейського бренду, а й видатну камеру на 108 МП зі 100-кратним зумом. Відразу після виходу новинки я засумнівався в раціональності використання такого дозволу і ступеня наближення. Але, як виявилося, я абсолютно не туди дивився.

Порівняння камер Galaxy S20 Ultra і iPhone 11 Pro

Нагорі – Galaxy S20 Ultra, знизу – iPhone 11 Pro

Колеги з видання InputMag провели порівняльний тест камер Galaxy S20 Ultra та iPhone 11 Pro і з’ясували, що у корейського флагмана просто огидний автофокус. Це проявляється як при зйомці фото, так і під час запису відео, через що підсумковий кадр, якщо перед спуском затвора НЕ почекати пару-трійку секунд, поки смартфон фокусується, практично напевно вийде з легким, але цілком помітним блером, який можна чітко помітити, навіть не збільшуючи готову фотографію. На відео проблеми з фокусуванням проявляються при зйомці в русі, які при кожному русі незмінно виявляються у расфокусі. Втім, суперечливість автофокусу помітна і при зйомці практично статичних об’єктів.

Подивіться відео нижче. На ньому чітко видно, що навіть в ті моменти, коли людина в кадрі просто сидить на одному місці практично без руху, можна помітити, як скаче фокусування камери Galaxy S20 Ultra. У iPhone 11 Pro такої проблеми немає незалежно від того, рухається об’єкт зйомки чи ні. Він справно утримує фокус на ньому і не збивається, навіть при повному повороті тулуба.

Чим камера iPhone 11 Pro краще Galaxy S20 Ultra

Допускаю, що в першу чергу ви звернули увагу зовсім не на здатність камери Galaxy S20 Ultra до автофокусування, а на колірну насиченість відео, знятого на корейський флагман. Можливо, хтось навіть припустив, що фанати Apple як завжди вирішили напаскудити Samsung. Але ні. Кольори в кадрі виглядають бляклими через те, що відео знято в форматі HDR10 +, а ваш пристрій, з якого ви дивитеся відео, не підтримує цей стандарт. Тому тут чіплятися особливо ні до чого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Всё плохо: Samsung отложила релиз смарта Galaxy Fold

Але навіть якщо залишити в спокої бляклі кольори на відео HDR10 +, абсолютно очевидно, що розробники Samsung, тестуючи роботу автофокусу на Galaxy S20 Ultra, щось не докрутили, проявивши недбалість, що межує зі злочинною халатністю. І якби ж то цей смартфон коштував 200-250 доларів, але ж корейці оцінили його в 5 разів дорожче, заявивши його як найдосконаліший апарат, який виходив в рамках флагманської лінійки. А раз так, то невже не можна було підійти до питання налагодження програмного забезпечення більш відповідально? Тим більше що камера — це саме те, заради чого Galaxy S20 Ultra, швидше за все, і будуть купувати. Не заради підтримки 5G, і навіть не заради 16 ГБ оперативної пам’яті. Загалом, щоб так зганьбитися, потрібно ще постаратися.