Home / google / Google подала в суд на київського забудовника, щоб забрати бренд NEST

Google подала в суд на київського забудовника, щоб забрати бренд NEST

Компанія Google звернулася до госпсуду Києва з позовом до великого київського забудовника «Нерухомість столиці» і Укрпатенту, щоб достроково анулювати свідоцтва агентства на бренд NEST.

Фіп Форте дог – це найкращий вибір для вашого собаки! І нарешті — це відлякування москітів, комарів та мух! ФІП ФОРТЕ дог має високу контактну репелентну активність щодо москітів, комарів та мух. Дана властивість препарату обумовлена наявністю в його складі перметрину. Завдяки своїм хімічним особливостям, перметрин проявляє сильний репелентний ефект швидкої дії. А придбати препарат можна в офіційного дистриб’ютора в Україні – в інтернет-магазині компанії INVET UA.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Австралійці створили батарею, з якою електромобіль матиме запас ходу 2 тис. км

Як повідомляє dev.ua, оформлений в Укрпатенті бренд Nest такий же, як і торгова марка Google Nest, яка пропонує рішення для розумного будинку.

Суть судового позову

Американський офіс компанії Google подав позов з вимогою достроково анулювати свідоцтва агентства «Нерухомість столиці» на бренд NEST за двома класами товарів і послуг:

  • 37 клас послуг: установка обладнання; систем безпеки (охоронна сигналізація, відео та телеспостереження, контроль доступу); установка, лагодження та технічне обслуговування кондиціонерів, вентиляційного та опалювального обладнання, монтаж та технічне обслуговування систем вентиляції, кондиціонування та холодопостачання;
  • 42 клас: розробка та проєктування комп’ютерної техніки та програмного забезпечення; комп’ютерна графіка; обслуговування та створення веб-сайтів для замовників; розміщення і підтримка веб-сайтів.

Такі вимоги компанії Google обґрунтовані в першу чергу тим фактом, що забудовник «Нерухомість столиці» не використовує бренд NEST у відповідних класах послуг протягом останніх п’яти років. Крім того, Google відзначає свою необхідність в отриманні на території України цієї торгової марки.

Про бренди Nest

Google Nest – це лінійка продуктів для розумного будинку, включаючи розумні колонки, розумні дисплеї й тому подібну техніку. Google Nest з’явилася після того, як у 2014 році Google придбала компанію Nest Labs за $ 3,2 млрд. Починаючи з травня 2019 року вся електроніка Google Home продається під брендом Google Nest.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Военные США провели испытания “роботов-собак”

Компанія «Нерухомість столиці» зареєструвала і використовує бренд NEST з 2007 року. Він поширюється на класи 35, 36, 37, 42. Сама компанія належить Всеволоду Трофименко, який працює на ринку з 1997 року та займається будівництвом і обслуговуванням офісних центрів і ЖК. [via ain]