Home / twitter / Ілон Маск уже підписав угоду, яка визначає політику Twitter на території Європи

Ілон Маск уже підписав угоду, яка визначає політику Twitter на території Європи

Ілон Маск (Elon Musk) поки що володіє лише 9,2% акцій Twitter, але вже висловив твердий намір купити цю соціальну мережу, тому європейські регулятори не стали чекати офіційного укладання угоди, запропонувавши мільярдеру відразу підписати угоду про регулювання діяльності Twitter в юрисдикції Євросоюзу. Комісар Тьєррі Бретон (Thierry Breton) для цього вирушив до штаб-квартири Tesla у Техасі.

  • Титратор TitroLine5000 – промисловий прилад німецької компанії SI Analytics GmbH (до 2009 року SCHOTT Instruments GmbH), призначений для автоматичного титрування: кількісного визначення вмісту речовини в розчині, заснованого на обчисленні об’єму розчину реактиву відомої концентрації, який необхідно витратити для реакції з аналізованих речовиною. Більше інформації – на сайті офіційного дистриб’ютора в Україні – компанії ЕКОІНСТРУМЕНТ.

На сторінці європейського чиновника у Twitter навіть з’явився короткий відеоролик, у якому Ілон Маск висловлює згоду з положеннями Закону про цифрові послуги (Digital Service Act), що регулює діяльність технологічних компаній на території Євросоюзу. Зокрема, викладені в законі правила наказують власникам інтернет-майданчиків боротися з розповсюдженням нелегального контенту, забороняють рекламу, адресовану дітям або засновану на політичних, ґендерних чи релігійних поглядах.

https://twitter.com/ThierryBreton/status/1523773895974612992

Маск в опублікованому Бретон відеоролику заявив: «Я вважаю, це повністю відповідає тому, що я думаю». Спочатку американський мільярдер обіцяв добитися на сторінках Twitter справжньої свободи слова після покупки, але тепер стає зрозумілим, що в юрисдикції окремих регіонів соціальна мережа все одно буде змушена діяти в рамках локального законодавства. Одночасно Тьєррі Бретон використав свій візит до Техасу для обговорення проблем із поставками компонентів для виробництва електромобілів. Нещодавно на околицях Берліна розпочав роботу завод Tesla зі збирання кросоверів Model Y, тому дана тема зачіпає інтереси обох сторін переговорів.