Home / seo / 3 простих поради з PageSpeed та Core Web Vital Hacks для сайтів на WordPress

3 простих поради з PageSpeed та Core Web Vital Hacks для сайтів на WordPress

Чекали до останньої хвилини, а тепер вам потрібно збільшити свої показники Core Web Vital? Ось три швидких поради, як це зробити.

HI98121 – це надійний, водонепроникний тестер (рн-метр), який забезпечує швидкі та прості вимірювання рН, ОВП та температури. HI98121 – легкий тестер з ергономічним дизайном. Цей тестер pH і ORP не боїться води, що робить його ідеальним для вимірювання ORP практично в будь-якому місці – він відмінно підходить для вимірювань у басейнах, дезінфікуючих засобах, стічних водах та для потреб промислових підприємств. Детальніше про тестер компанії Hanna Instruments – на сайті офіційного дистриб’ютора в Україні – компанії ЕКОІНСТРУМЕНТ.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Что такое скрытое семантическое индексирование и почему оно не имеет значения для SEO?

Скоро оновлення Page Experience, і якщо ви читаєте це, ви, ймовірно, або з усіх сил намагаєтеся розв’язувати проблему, яку ігнорували раніше, або шукаєте способи поліпшити виконану роботу.
Джон Мюллер з Google порівняв це з кулінарією. Вони починають з щіпки скепсису і поступово пристосовуються, щоб все виправити.
Я бачу це оновлення в чомусь дуже схожим на оновлення HTTPS. У той день, коли він був запущений, здавалося, що він не справив особливого враження. Але скільки HTTP-сайтів ви бачите в пошуковій видачі на перший сторінці сьогодні?
Тепер ви можете справедливо заперечити, що це може бути взаємозв’язок, а не причинний зв’язок. Зрештою, перейти на HTTPS просто, і всі нові сайти досить просто це роблять.
Проте, якщо у вас небезпечний сайт, тепер ви зіткнетеся з цілим морем сайтів, що мають перевагу перед вами. Це може бути невелика перевага, але вона є у всіх.
Не знаю, як ви, але якщо я беру участь в гонці, мені потрібне відмінне взуття.
Вони можуть дати мені тільки 5-секундний приріст у порівнянні з 5K, але ці 5 секунд – в нашому контексті тут – можуть бути різницею між сторінкою, на яку клікнули, і сторінкою без кліка.

Core Web Vitals хак #1: Cloud Flare

Це не ексклюзив для WordPress.

Мій власний сайт не користується заслуженою любов’ю, коли справа стосується оновлень. «Чоботар без чобіт», – кажуть вони. Таким чином, на Core Web Vitals він досить погано себе почуває.

Багато хто може не знати, але Cloud Flare пропонує безкоштовний план, яка містить безліч поліпшень швидкості.

Щоб дати вам уявлення, до того, як я пішов по шляху Core Web Vital та Page Experience хаків для свого сайту, швидкість завантаження сайту була такою:

Після запуску безкоштовного плану Cloud Flare та включення компонентів оптимізації швидкості ми отримали:

Як бачите, різниця величезна. І все це приблизно за 20 хвилин роботи, включаючи налаштування облікового запису.

Після оновлення до Pro (20 доларів на місяць) і налаштування всіх параметрів, крім одного (див. нижче), ми отримали:

Хм … 11 очок за 20 доларів. Не погано.

Я включив такі настройки:

Оптимізація зображення.
А оскільки мій сайт знаходиться на WordPress, у нас є можливість:

Отже, я встановив плагін і застосував рекомендовані налаштування.

Результат?

Ви помітите тут що-небудь веселе. І FCP, і Speed Index покращилися, але LCP був знищений.

Це після кількох перевірок, деякі з яких досягли 62 – але все ж.

Отже, я протестував кілька налаштувань, жодна з них не поліпшила ситуацію, тому я відключив плагін WordPress, і ми повернулися в 70-і роки.

Урок?

Не все працює. Завжди перевіряйте. Цікаво, що реальна швидкість роботи плагіна дійсно покращилася.

Наступний…

Core Web Vitals хак #2: Hummingbird (Колібрі)

Ні, я говорю не про алгоритм Google 2013 року, а про плагін WordPress.

Очевидно, цей розділ стосується лише тих, хто використовує WordPress.

Я протестував купу різних плагінів для швидкості та кешування, і кожен, здається, працює в різних сценаріях краще, ніж інші. Але, з мого досвіду, найбільш послідовним, якщо у вас є хороший хостинг-провайдер, буде Hummingbird.

Чому колібрі?

Що мені подобається в Hummingbird, так це те, що це не просто плагін для кешування (зрештою, у нас є кешування з нашого пристойного хостингу (або Cloud Flare), вірно?)

У Hummingbird є кешування; я просто їм не користуюся.

Мені також подобається, що я можу підключити Hummingbird до Cloud Flare для віддаленого налаштування деяких параметрів.

Їх автоматична оптимізація, в тих випадках, коли я її тестував, була досить поганою.

Ймовірно, це непогано, якщо ви не знаєте, на що дивитеся, але якщо ви готові витратити деякий час на налаштування – вам краще зробити це вручну за допомогою такого інтерфейсу, як цей:

Можливо, вам доведеться трохи погратися, щоб з’ясувати, які елементи слід перемістити в рядок, а які можуть порушити роботу вашого сайту при неправильному поводженні (я дивлюся на вас, jQuery).

Варто зазначити, що для цілей цієї статті під час написання цього розділу я вимкнув усі функції прискорення та кешування з Cloud Flare. Отже, початкове місце – 34 на момент написання статті.

Я підсунув усі свої CSS та JS до нижнього колонтитула та стиснув їх. Це можливо не для всіх, і багато сайтів ламаються, коли ви натискаєте jQuery вниз, оскільки багато повзунків тощо вимагають його завантаження перед тим, як це зробити.

Рекомендується протестувати кілька сторінок, включаючи продукт, контакт, домашні сторінки та майже щонайменше сторінку з кожного використовуваного вами макета / шаблону.

Слід зазначити, що я тестував комбінування файлів – те, з чим я ніколи не мав успіху, і результати були гіршими.

Врешті-решт, ми отримали рахунок від 34 до:

Гарне поліпшення.

Моє правило тут полягає в тому, щоб довести його до мінімуму близько 60. Це дозволяє отримати певну помилку або погіршення стану, не опускаючи її нижче 50-ти порогових значень до “поганої”.

І останнє, але не менш важливе…

Core Web Vitals хак #3: Очищення активів

Плагін WordPress Asset Cleanup – ще один постачальник швидких виправлень.

Основна функція плагіна – дозволити власникам сайтів зупиняти завантаження скриптів на певних сторінках або наборах сторінок. Пропозиція виходить від:

Модулі соціальних мереж – відмінний приклад. Ми використовуємо їх в нашому блозі, але вони завантажуються по всьому сайту.

Ви помітите, що там зазначено, що вони не впливають безпосередньо на оцінку продуктивності. Нумо перевірмо це.

Після деактивації плагіну Hummingbird ми отримали оцінку 35.

Після установки та настройки ви опинитеся на сторінці, яка виглядає так:

А тепер ось де ви могли б провести деякий час і де їх режим тестування стане в пригоді.

Деякі скрипти ви просто дізнаєтеся, потрібні вони вам чи ні (наприклад, контактна форма в групі сторінок), але інші ви можете не тестувати, але хочете їх протестувати (вам дійсно потрібен плагін слайдера на кожній сторінці?).

Якщо ви працюєте в режимі розробника або в режимі тестування, ви можете просто відключити їх все, а потім включати їх по одному, перевіряючи функціональність по ходу роботи. Я пішов цим шляхом.

Приблизно через 20 або 30 хвилин (що ви повинні робити в кожному розділі, хоча після того, як ви його зробили, вони стали швидше) швидкість була:

З проблемними областями, що досягають:

І знову впевнений прогрес.
Але що буде, якщо ви почнете …
Об’єднання цих трьох прийомів
З мого досвіду, комбінування не спрацювало.
Рахунки та реальні таймінги погіршилися, коли будь-які два об’єдналися. Це було несподівано, оскільки Cloud Flare та Asset Cleanup повинні були добре зіграти разом.
Але …

Однак результати можуть відрізнятися, і якщо ви тестируете кожен з них, я б порадив протестувати різні комбінації і навіть інші плагіни, якщо у вас є час і бажання.

У нашому випадку ми зупинимося на Cloud Flare.

А для тих, кому цікаво, можливо, ви помітили, що дані вище відносяться до мобільних пристроїв. З Cloud Flare наш робочий стіл знаходиться за адресою:

Але, звичайно, на цьому випробування не закінчуються.

Так що на цю мить я відключив усі оптимізації та відкладу їх до вересня, після релізу.

По суті, я хочу подивитися, наскільки сильно ми отримаємо удар під зад (якщо такий трапиться), а потім подивимося, як швидко ми оговтаємося від цього.

Я не рекомендую вам робити те ж саме.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Google: немає переваг SEO у виділеному хостингу

Як тільки ми з цим розберемося, я повернуся та оновлю цю статтю. [via searchenginejournal]